Muzyka

Clap # Tone - Clapton's Tribute Band - koncert w K15

 • star_border
  Wystąpi zespół grający repertuar Erica Claptona.
 • schedule
  27 października 2018 (sobota), godz. 20:00
 • location_on
  K15 (Krosno, ul. Krakowska 15)
 • note
  25 zł - w przedsprzedaży, 35 zł - w dniu koncertu

Projekt rzeszowskich muzyków, którego artystycznym zamierzeniem jest uhonorowanie twórczości Erica Claptona. Jego leader - Sebastian Stachurski (gitara, vocal) - od ponad 25 lat wnikliwie studiuje kompozycje oraz sztukę wokalną i gitarową swojego ukochanego Mistrza. Być może jest nawet krajowym rekordzistą w ilości koncertów Claptona, w których miał przyjemność uczestniczyć.

Clap # Tone
mat. organizatorów

Grupa złożona jest z doświadczonych muzyków, którzy związani są z uznanymi w kraju zespołami bluesowymi i rockowymi, takimi jak: Piotr Nowak Band, Portal Blues, Kłusem z Blusem, Outsider Blues, Spiral. Oprócz Sebastiana Stachurskiego w zespole występują: Marcin Dyś (keyboard), Wojciech Kwieciński (bas), Przemysław Nycz (perkusja).

Repertuar koncertowy zespołu obejmuje cały okres twórczości solowej Erica Claptona, różne odcienie stylistyczne i jego fascynacje – od bluesa, country, reggae, po pop. Uczestnictwo w koncertach formacji Clap - Tone, gwarantuje niepowtarzalną podróż w czasie, od złotej ery Creamu i eksplozji projektu Derek and the Dominos, poprzez pełną przebojów dekadę lat 70 i 80 tych, bluesowy zwrot do korzeni i wreszcie najdojrzalszą twórczość ostatnich dwóch dekad, w których gwiazdorski band Claptona, złożony z najznamienitszych muzyków nagrał i wykonuje wspaniale zaaranżowany, iście królewski program. 

W repertuarze usłyszymy m.in.: Layla, Tears in heaven, Crossroads, Cocaine, Wonderful tonight, Tell the truth, Lay down Sally, Sunshine of your love, Blues power, I shot the sheriff, Badge, Little wing, Pretending, Hello old friend, Hoochie Coochie Man i wiele innych. 

Bilety dostępne w lokalu (ul. Krakowska 15). Rezerwacja miejsc: 13 43 277 11 lub 609 331 896.
 

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward