Dzieci

Bezpieczny Maluch - warsztaty w szpitalu

 • star_border
  Ogólnopolska akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci, mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka.
 • schedule
  30 maja 2019 (czwartek), godz. 17:00
 • location_on
  Wojewódzki Szpital Podkarpacki (Krosno, ul. Korczyńska 57)
 • note
  Udział bezpłatny

Tematem przewodnim spotkań jest warsztat dotyczący udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku oraz kobiecie w ciąży prowadzony przez wykwalifikowanego ratownika medycznego według autorskiego programu.

Na rodziców czeka też spotkanie z ekspertem, który poprowadzi autorski warsztat “Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”. W trakcie warsztatu przyszli rodzice dowiedzą się jak wybrać bezpieczny fotelik dla swojego dziecka, jak prawidłowo go zamontować w samochodzie oraz jak zapiąć dziecko w foteliku zapewniając mu maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

bezpiecznymaluch.pl

Wstęp na warsztaty jest wolny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem udziału w spotkaniu jest wcześniejsza rejestracja www.bezpiecznymaluch.pl/warsztaty.

Każda mama uczestnicząca w warsztatach otrzyma podręcznik Bezpiecznego Malucha, który zawiera schematy postępowania w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward