Piłka nożna

Beniaminek Soccer Schools Festiwal i Profbud Liga dla Klubów Partnerskich Beniaminka - finały w Profbud Arenie

 • star_border
  Piłkarskie turnieje dziecięce.
 • schedule
  09 listopada 2019 (sobota), godz. 10:00
 • location_on
  Profbud Arena (Krosno, ul. Bohaterów Westerplatte 20)
 • note
  Wstęp wolny

Już 9 listopada w Profbud Arenie w Krośnie odbędą się finały dwóch turniejów organizowanych przez Akademię Piłkarską Beniaminek Krosno.

O 10:00 rozpocznie się finałowe spotkanie w ramach Beniaminek Soccer Schools Festiwal. Między sobą grają drużyny Beniaminka Soccer Schools z różnych oddziałów: Krosno, Rzeszów, Rogi, Targowiska, Jedlicze oraz Iwonicz. Zawodnicy w sumie na 7 boiskach rywalizują w trzech kategoriach wiekowych: do lat 11, do lat 9 i do lat 7. Forma festiwalu to gry 3x3.

Beniaminek Soccer Schools Festiwal
michał rysz

Nie ma prowadzonej żadnej klasyfikacji końcowej. Bez presji wyniku tacy młodzi zawodnicy skupiają się tylko na grze w piłkę i doskonaleniu swoich umiejętności. Dla wielu jest to pierwszy w życiu udział w turnieju. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. - Mam nadzieję, że zawodnicy zapamiętają go na bardzo długo – powiedział Łukasz Porcek, organizator turnieju.

Także 9 listopada, ale od godziny 14:00 obędzie się ostatnia kolejka Profbud Ligi dla Klubów Partnerskich Beniaminka Profbud Krosno. Rozgrywki toczą się w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 11 i do lat 9.

Profbud Liga dla Klubów Partnerskich Beniaminka Profbud Krosno
michał rysz

Tutaj drużyny są już bardziej doświadczone, prowadzona jest także klasyfikacja końcowa. Trzy najlepsze zespoły nagrodzone zostaną pucharami i medalami. Jest to świetna okazja do zacieśnienia relacji pomiędzy Beniaminkiem a Klubami Partnerskimi, z którymi współpraca układa się bardzo dobrze.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 01.11.2019 07:42
equalizer przeczytano 392 razy
person źródło informacji: Beniaminek
inne wydarzenia
REKLAMA