Podróże

"Azymut Australia i Nowa Zelandia" - spotkanie w K15

 • star_border
  Spotkanie podróżnicze z Natural Travellers czyli z Anią oraz Mikołajem.
 • schedule
  12 października 2019 (sobota), godz. 17:00
 • location_on
  K15 (Krosno, ul. Krakowska 15)
 • note
  5 zł

Mikołaj - ostoja spokoju, zachowuje zimną krew i znajduje nietypowe rozwiązania w trudnych sytuacjach, niskoreaktywny, z zamiłowania i z wyboru zawodowo realizuje się jako alpinista przemysłowy.

Ania - zdecydowanie wysokoreaktywna, z zamiłowania i z wyboru nauczycielka języka niemieckiego i hiszpańskiego (okazjonalnie uczy też geografii). Szybko nawiązuje znajomości, nie boi się nowego otoczenia, nie widzi przeszkód, aby wejść na zaplecze kuchni i pozaglądać do garnków, żeby wiedzieć, co serwują w danym miejscu, gdy menu jest napisane "robaczkami".

Podróż po Australii
Natural Travellers

Połączyła ich pasja podróżowania. W latach 2006-2008 odbyli wspólnie backpakerską, dwuletnią podróż dokoła świata autostopem. Każdą wolną chwilę spędzają w podróży. Podróżują poza utartym szlakiem, często z plecakiem: - Choć najbardziej lubimy mało turystyczne miejsca i ciszę, którą słychać na łonie natury, to nie stronimy też od gwarnych miast. Podróżujemy różnymi środkami transportu, zazwyczaj "w ciemno" - mówią.

Przy sobie mają sprzęt, który pozwala im stworzyć namiastkę warunków domowych. Spanie pod chmurką daje poczucie największej wolności, a wspólne spędzanie czasu, w innych, niż codzienne domowe warunki, najwięcej radości.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward