Teatr

"Andropauza 3" - spektakl w Rymanowie

 • star_border
  Opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce.
 • schedule
  29 kwietnia 2018 (niedziela), godz. 17:00
 • location_on
  Kino "Sokół" (Rymanów, ul. Grunwaldzka 9)
 • note
  60 zł

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Miernota, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Miernota  reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje.

Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:” Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”.

mat. organizatorów

Zapowiada się wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych!  Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Organizatorzy zapowiadają arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce! Jeden z bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: „Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!”.

Bilety do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie oraz w Biurze Informacji Turystycznej w Rymanowie-Zdroju.

WIĘCEJ INFORMACJI
 • phone
  13 435 50 67
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (1) forward
schedule opublikowano 06.04.2018 21:18
equalizer przeczytano 1968 razy
person źródło informacji: Nina Przybylska
inne wydarzenia
REKLAMA