Teatr

"Andropauza 3" - spektakl w Rymanowie

 • star_border
  Opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce. Wystąpią: Maciej Damięcki, Dariusz Gnatowski, Artur Dziurman, Piotr Pręgowski i Alicja Dąbrowska.
 • schedule
  01 marca 2019 (piątek), godz. 19:00
 • location_on
  Sala Kina „Sokół” w Rymanowie (ul. Grunwaldzka 9)
 • note
  60 zł

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Miernota, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Miernota reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje.

Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:” Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”.

Plakat wydarzenia
mat. organizatorów

Zapowiada się wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych!  Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Organizatorzy zapowiadają arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce! Jeden z bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: „Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!”.

Bilety do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie oraz w Biurze Informacji Turystycznej w Rymanowie-Zdroju do 22 lutego 2019.
 

WIĘCEJ INFORMACJI
 • phone
  13 435 50 67
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 05.02.2019 18:35
equalizer przeczytano 791 razy
person źródło informacji: Triskel-Art
inne wydarzenia
REKLAMA