Podróże

"Afrykańska wyspa Europy. Rudo-czarne opowieści z życia na Malcie" - spotkanie w K15

 • star_border
  Krośnianie opowiedzą o swoim życiu na Malcie.
 • schedule
  21 grudnia 2018 (piątek), godz. 18:00
 • location_on
  K15 (Krosno, ul. Krakowska 15)
 • note
  5 zł

Czy zdarzyło Wam się kiedyś dojść do wniosku, że trzeba coś zmienić w życiu, gdy brakowało Wam słońca, uśmiechów dookoła, gdy chcieliście znaleźć się w jakimś miejscu na dłużej, by poznać je nie tylko jako odwiedzający, ale też jako mieszkaniec?

Karolina i Piotrek (czyli Rudeiczarne - Travel Blog) pochodzą z Krosna. Z dnia na dzień kupili bilet w jedną stronę, spakowali najpotrzebniejsze rzeczy do dwóch walizek i przeprowadzili się na Maltę – w poszukiwaniu szczęścia, słońca, radości życia! 

Mat. organizatorów

Najbardziej słoneczna wyspa w Europie, umiejscowiona bliżej Afryki niż Starego Kontynentu, państwo wielkości Krakowa z obrzeżami, otoczone z każdej strony lazurową wodą, pełne wspaniałych widoków i nasi krośnianie na co dzień mieszkający na Malcie, ale też podróżujący w każdej wolnej chwili dookoła świata.

Podczas spotkania w K15 podzielą się z Wami swoimi zdjęciami, opowieściami, pokażą Wam cząstkę swojej maltańskiej codzienności i odpowiedzą z uśmiechem na Wasze pytania! 

W ten zimowy, grudniowy wieczór, tuż przed świętami przenosimy się na słoneczną wyspę. Będą piękne plaże, podwodny świat oczami krośnieńskich nurków, wędrówki przez kolorową prowincję, mnóstwo natury, ale też zobaczymy czym jest maltańska “mela” i południowy styl życia. Czy to wciąż Europa czy bliżej już do Afryki?

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward