Klocki

5. Krośnieńskie Spotkania Młodych Konstruktorów - konkurs „Tak się składa...”

 • star_border
  Zadanie konkursowe polega na zbudowaniu z klocków trwałej, przestrzennej konstrukcji według własnego pomysłu.
 • schedule
  02 grudnia 2018 (niedziela)
 • location_on
  RCKP (Krosno, ul.Kolejowa 1)
 • note
  Udział bezpłatny

Organizatorzy zapraszają milusińskich do odkrywania talentów konstrukcyjnych. 2 grudnia 2018 roku odbędzie się piąta edycja konkursu „Tak się składa…”. Jest to doskonała okazja, aby przez zabawę klockami pokazać ukryte talenty początkujących konstruktorów, oderwać ich od wirtualnego świata i zachęcić do twórczego działania. Dzięki temu dzieci rozwijają kreatywność i wyobraźnię, doskonalą zdolności manualne, uczą się logicznego myślenia, wytrwałości i dążenia do celu. Satysfakcja z wykonanego zadania umacnia ich wiarę w siebie i buduje poczucie własnej wartości.

RCKP

Projekt konstrukcji możecie wykonać samodzielnie albo zaprosić do wspólnej zabawy Mamę, Tatę, Rodzeństwo i wspólnie z nimi stworzyć niepowtarzalną budowlę. Na twórców najciekawszych konstrukcji czekają wspaniałe nagrody.

Jak się zgłosić?
Zgłoszenia pracy do konkursu należy dokonać poprzez czytelne wypełnienie Karty zgłoszenia. Wypełnioną  należy dostarczyć do organizatora (RCKP, ul.Kolejowa 1). Prace konkursowe należy dostarczyć w dniu 2 grudnia 2018 roku, w godzinach od 9.30 do 10.30 do RCKP podczas imprezy - 5. Krośnieńskie Spotkania Młodych Konstruktorów.

Regulamin konkursu tutaj.

Organizatorami konkursu są Regionalne Centrum Kultur Pogranicza wKrośnie, firma CyberTech - Cybernetyczne Technologie w Edukacji orazMiejski Zespół Szkół nr 4 w Krośnie. Konkurs odbywa się w partnerstwie z„Dziecko w Krośnie”.

WIĘCEJ INFORMACJI
 • phone
  13 43 218 98 wew. 140
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward