Muzyka

33 Trzysta, San Escobar, OSC - koncert w Browarze Dukla

 • star_border
  Kolejny wieczór muzyczny, wystąpią zespoły grające muzykę punk i reggae.
 • schedule
  05 października 2019 (sobota), godz. 19:00
 • location_on
  Browar Dukla (Cergowa 301)
 • note
  20 - zł w przedsprzedaży, 25 - zł w dniu koncertu

33 Trzysta
Nazwa zespołu to nic innego jak kod pocztowy miasta, skąd pochodzą – Nowy Sącz. Powstali na przełomie lutego i marca 2014. Od tego czasu kapela przechodziła liczne przeobrażenia i zmiany personalne dzięki czemu obecna forma muzyczna jest mocno określona i skrystalizowana. Nie ma tam dżemów i eksperymentów - po prostu bezkompromisowy punk.

Inspiracje do tworzenia tekstów i muzyki znajdują w otaczającej ich rzeczywistości. W zwykłych sprawach często związanych z ich ukochanym i znienawidzonym miastem. Ale teksty nie są proste, nie są historiami napisanymi wprost. Zespoł pozostawia możliwość interpretacji i próby indywidualnych poszukiwań. Do chwili obecnej Trójki cały czas koncertują biorąc udział w festiwalach i koncertach klubowych, większe z nich to np. Cieszanów Rock Festiwal, Pol and Rock festiwal. Nareszcie też będzie można posłuchać pierwszej płyty, która ukaże się w październiku 2019 r.

San Escobar

San Escobar to młody kraśnicki zespół, grający muzykę z pogranicza punka i reggae. Grupa istnieje od początku 2018 roku. W tamtym roku zagrała kilka koncertów z repertuarem zespołów takich jak The Clash, Kult, Joy Division czy The Stooges. Od niedawna występują z własnym materiałem. Oprócz gitar, w swoich kompozycjach wykorzystują także instrumenty dęte.

OSC

Zespół OSC Powstał w Dydni w latach 90-tych. Po dłuższej przerwie został reaktywowany w 2004 r. już nie jako punk. ale zespół mocniejszy brzmieniowo z sekcją dętą i skrzypcami. Autorem tekstów w większość jest Piotr Jodłowski, natomiast muzykę tworzą wspólnie. Przez te lata zagrali liczne koncerty oraz nagrali kilka demo i dwie płyty.

Bilety tutaj.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 23.09.2019 07:57
equalizer przeczytano 615 razy
person źródło informacji: Browar Dukla
inne wydarzenia
REKLAMA