DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Widowisko kontra cierpienie. Komu szkodzi puszczanie fajerwerków

Od setek tysięcy lat ludzie, witając nowy rok, jak i inne imprezy okolicznościowe ( ciekaw jestem czy ktoś jeszcze pamięta wielkanocne strzelanie z karbidu ) dla uczczenia tych dni używali fajerwerków czy to w starożytnych Chinach, czy w ówczesnej Polsce nie ważne, o dziwo od jakichś kilku lat panuje dziwna moda wszystko na NIE!, to nie, tamto nie, wszystko źle. Ludzkość potrzebuje RESETU w postaci jakiejś wojny czy nie wiem ..., bo już od nadmiaru wolnego czasu i dostępu do internetu się po prostu już w dupach poprzewracało co poniektórym. Skoro już teraz wymyślają takie bzdury, nie wspominając już o problemach z identyfikacją płci czy to, że chłopcy też mogą mieć okres- WTF?! Ludzkość zamiast zając się poważnymi problemami, jak marnej jakości pokarm, miliony ton śmieci w jeziorach, stawach, rzekach skończywszy na oceanach, tym, że jedni nie mają za co jeść a drudzy mogą sobie pieniędzmi dupę podcierać, tym, że patologiczna rodzina alkoholików wychowuje dzieci jak zwierzęta czy to, że kochany "somsiad" pali śmieciami w piecu itp. itd. to nie! Bo oczywiście największym problemem jest to, że pies kot czy inny kunolis boi się fajerwerków, które są "puszczane" w zasadzie raz do roku przez góra 30 min, ale jak przez resztę 365 dni roku pies sąsiada ujada, to jest w porządku tak ? Psy zagryzające dzieci to też jest OK ? -a nie przepraszam, to nie jest wina psa tylko właściciela, że wychował mordercę! Ciekaw jestem czy ten zakaz strzelania fajerwerkami również będzie obowiązywał, kiedy będzie się odbywać "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy" przy okazji tzw. światełka do nieba. Ludzie opamiętajcie się, bo sami siebie doprowadzacie do paranoicznych zachowań.

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA