DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Widowisko kontra cierpienie. Komu szkodzi puszczanie fajerwerków

Ludzi rzucających petardy (innym pod nogi itp) pociągnąłbym do odpowiedzialności karnej ! Twoją krytykę Niki odbieram jako niedoczytanie i elementarne niezrozumienie "ducha" mojej wypowiedzi. Nie wiem o jakich "źródłach" piszesz Niki i po co piszesz takie zdanie. Obrażając, spadasz poziom niżej od osoby obrażanej. Nie ważne dla Ciebie fakty z życia. Nie ważne co opisałem. Pakujesz moje myśli do jakiegoś swojego worka lub szuflady, z własnym opisem. 

Nie znoszę kanonady tandetnych ładunków hukowych, petard, odpalanych gdzie popadnie, zagrażających bezpieczeństwu. Nie znoszę huku - natrętnego, niespodziewanego, gwałtownego, bliskiego i przekraczającego próg akceptacji. Natomiast nie popieram zakazu pokazów fajerwerków ! Sam tytuł artykułu sprawił, że się zbuntowałem. Bo nie piętnował tandetnych petard tylko "widowisko", a więc zroganizowane pokazy. Takie profesjonalne pokazy, wyreżyserowane i w odpowiednim miejscu zorganizowane, są piękne, służą świętowaniu, zapomnieniu i odstresowaniu, jak na razie nic im nie dorówna, bo gdyby dorównywało - mnóstwo bogatszych miast świata dawno by zastosowało. Z czasem pewnie to się zmieni. Podejrzewam, że będąc na sylwestrze w Sydney czy Londynie byłabyś zachwycona fajerwerkami. Czasami wydaje mi się, że dyskusja na tym forum jest jałowa - ludzie używają kwiecistego języka nie po to, by się dogadać, ale "by mieć rację" lub innemu dokopać. Jeśli stawiasz znak równości pomiędzy profesjonalnymi pokazami fajerwerków, a osiedlowymi petardami, to znaczy, że faktycznie mamy różnicę zdań. Do więzienia niech idą - władze Madrytu, Dubaju, Nowego Jorku, Paryża. Zamknąć najlepiej władze wszystkich miast świata, które organizują pokazy. Bo w przyszłym roku też będa organizowały.

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA