DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
(Wiel)błąd i wielkie oburzenie. Egzotyczne zwierzę zimą w Krośnie?

Kilka komentarzy piszą tutaj ludzie myślący normalnie a kilka jak przeczytałem do poprostu niedobrze się robi. Dlaczego taki wielki szum z tego trzeba robić, jak jeździli na koniach to było ok, jak zabieracie dzieci do cyrku i oglądacie zwierzęta które są tresowane nie wiadomo w jaki sposób to bijecie brawo ale nikt wtedy nie wstanie i nie powie DOŚĆ to po co robić takie zamieszanie tylko z tego powodu że wielbłąd przejdzie przez rynek bo ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Ale niestety nasz naród jest taki już że jeżeli tylko ktoś wyjdzie z jakąś inicjatywą to znajdzie się wiele osób takich którym to będzie przeszkadzać a sami i tak nie zaproponują nic innego ale będą tylko narzekać. Do skomentowania takich mamraczy to nasuwa mi się tylko kilka słów takich niecenzuralnych których nie będę używał bo może wielbład to też będzie czytał i się zgorszy, a dodam jeszcze że gdyby a artykule podane było jakieś imię wielbłada to napewno znależli by się tacy którzy protestowali by przeciwko takiemu właśnie imieniu dla wielbłąda. 

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA