DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Pasja i zabawa przegrywają z przepisami. Fani motoryzacji nie spotkają się

powiem tak : nie dajcie się nabrać , nie bądźcie marionetkami , ta sprawa ma tło polityczne , które ma na celu dyskredytowanie prezydenta Przytockiego . Wszem i wobec jest wiadomo z jaką posłanką sympatyzują Panowie z NJSBC . Niestety jej partia w koalicji zdobyła tylko 2 głosy w Radzie Miasta :( Sądze , ze raczej ta Pani chce sobie pojedżdzić na plech chłopaków ... jak to mówią ,, sukces ma wielu ojców ,,  . Bardzo cenię działania NJSBC , ale odnoszę wrażenie , że albo Panom trochę sodów odbiła , albo są nieświadomi ... . Prezydent Przytocki nie jest ustawodawcą , On tylko respektuje prawo . Niestety , a moze stety imprezy rozrosły się do dużych rozmiarów , mówienie , ze przez 5 lat nic się nie stało , to teraz dramatu nie będzie jest śmieszne .... to taka rozmowa faceta na 3 promilach z policjantem - zawsze tak do domu wracałem ... i mieć pretensje do Policji . Odnoszę wrażenie , ze sprawy organizacyjne Was przerosły . Robicie coś ,, na szybko ,, i liczycie na dalsze ustępstawa miasta , policji .... wiem ! i wiem co mówie zawsze szli Wam na rękę , nagle jak mają większe wymagania adekwatne do rozmaiarów imprezy , strzelacie focha . Uderzcie się w pierś , przemyślcie to jeszcze raz , zwróćcie się z pomocą do Miasta a jestem pewna , że nadal  będziecie organizatorami świetnych imprez . Życzę dalszych sukcesów chłopaki ! 

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA