DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Naleśniki orkiszowe i fit jabłecznik. Zdrowe słodycze Klaudii Liwosz

Po przeczytaniu tego artykułu i po przejżeniu instagrama Klaudi to mogę szczeże powiedzieć ma dziewczyna talent, ma chęci do tego co robi co ją interesuje. Możesz otwierać swoją restaurację i konkurować z obecnymi cukierniami ale w miejscu gdzie jest mało restauracji cukierni, i mało zdrowego odżywiania, szczeże w mieście dość małym ale z dużą ilością turystów i przejezdnych ludzi a mowa tu o Sanoku, przydało by się coś takiego gdzie by można było smacznie i zdrowo zjeść jakieś słodkości typu naleśniki czy jakieś ciasta zdrowe wypić dobrą kawę a nawet świeżo wyciskany sok bo w mieście Sanok nie ma takiego miejsca a bardzo by się przydalo takie miejsce, dość dużo osób teraz chodzi do dietetyka z miasta Sanoka bądź okolicznych miejscowości, według mnie było by to dobrym pomysłem jak by w Sanoku powstało takie miejsce gdzie ludzie by mogli zdrowo zjeść, brak takiego miejsca w Sanoku,     Pozdrawiam i mam nadzieję że coś się zmieni w mieście sanoka że będzie w nim lepsze odżywianie

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA