DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Naleśniki orkiszowe i fit jabłecznik. Zdrowe słodycze Klaudii Liwosz

Nie mam nic przeciwko zdrowemu żywieniu, a raczej zdecydowanie popieram pod warunkiem, że nie popada się w jakąś paranoje i skrajności wyssane z palca. Pisanie głupot o szkodliwości glutenu jest jedną z nich. Gluten jest mniej więcej tak szkodliwy jak szczepionki wywołują autyzm. Kompletny ciemnogród. Gluten jest zwykłym białkiem, które jest niezbędne w diecie. Oczywiście jak każde białko może wywoływać alergię, nawet dość groźną, ale dotyczy to 0,001% ludzi. I Ci rzeczywiście nie powinni jeść glutenu. Zabawne też jest jak piszą, że należy ograniczyć w diecie białka, cukry i tłuszcze czyli przepraszam ale co należy jeść ? Piasek ? Nie zabierałbym  głosu gdyby nie fakt, że diabli mnie biorą kiedy tak dużo młodych ludzi katuje się bzdurnymi dietami, które nic nie dają a czasami dość mocno szkodzą. I słuchają marnych porad celebrytów, którzy nie mają  kompletnie zielonego pojęcia  o zdrowym żywieniu. Oczywiście ta uwaga nie odnosi się do pani Klaudii, której kuchni nie znam, ale z tego co przeczytałem wygląda ok.

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA