DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
"Obudź się Krosno!". Koalicja Obywatelska z kawą na targowicy

Wybory srory. Plakaty, jedne i te same gęby, kilka nowych twarzy. Każdy ma ochotę dorwać się do żłowu. Pytanie po co. Dlaczego nie mogą działać poza ? Władza nie pozwala ? Przecież jest tyle do zrobienia ? Żeby coś z tych ludzi mogło zrobić muszą być u władzy ? Wkurza mnie że na czas w wyborów wszyscy pokazują jacy są wspaniali i jakie błedy popełniają aktualnie rządzący a do tej pory siedzą cicho i pierdzą w stołek.. Nagle są najlepsi najmądrzejsi i że wybór właśnie tej osoby odmieni moje życie ? Pójdę oczywiśćie na wybory ale naprawdę każdy powinien kierować się nie plakatem i z tyłka wydartymi obietnicami. Ostatnie decyzje  ( zakaz przedaży alkoholu ) pokazały jak radni i ludzie przez nas wybrani mają w głębokiej "D". Sami ich wybraliśmy i sami na podstawie kilku czy kikunastu podpisów przegłosowali coś czego nie chcieliśmy...A przecież pamiętam przy ostatnich wyborach plakaty hasła typu " Wybierz mnie - aby mieć wpływ na to co się dzieje w twoim mieście "... i nadal wpływu nie ma....

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA
Reklamę wyświetlono 11187 razy