FORUM - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Dyskusje » Polityka » Macierewicz - kim jest naprawdę?
Bartłomiej Misiewicz bez prawa jazdy. "Do Rzeczy": Drogówka była bezlitosna

Według informacji Cezarego Gmyza i Piotra Goćka, w ostatnim czasie Misiewicz zdecydowanie przekroczył dozwoloną prędkość, za co spotkały go dotkliwe konsekwencję.

- Drogówka była bezlitosna - piszą Dwaj Panowie G. Jak dodają, przejażdżka skończyła się dla byłego współpracownika Macierewicza utratą prawa jazdy na 3 miesiące, mandatem w wysokości 500 zł i 10. punktami karnymi.

https://www.youtube.com/watch?v=_biSm0bgAf4

Ta..., bezlitosna, bezlitosna jak litościwy

"autor: wSumie.pl"

którego broblemem nie jest fakt odmowy przyjęcia odznaczenia od prezydenta Dudy przez profesora Wojciecha Bieleckiego, lecz to że "przesłał do … „Gazety Wyborczej”!"

O postawie profesora najlepiej świadczy fakt, że swoje uzasadnienie – pełne oskarżeń pod adresem głowy państwa – przesłał do … „Gazety Wyborczej”!"

A gdzie miał przesłać, czy "wsumie.pl" wspomniałoby o tym gdyby tam nie przesłał, sami z siebie opublikowaliby uzasdnienie -

"Niestety, wobec zjawisk i procesów zachodzących w mojej Ojczyźnie, w których ku rozczarowaniu wielu milionów Polaków bierze Pan aż nadto znaczący udział, nie mogę tego medalu przyjąć" .

"Nie mogę przyjąć czegoś, co pochodzi z nadania człowieka, który jest z wykształcenia prawnikiem z cenzusem uniwersyteckim, a który w sposób świadomy łamie Konstytucję RP" - stwierdza w liście profesor.

Bielecki tłumaczy, że przyjęcie medalu byłoby zaprzeczeniem bliskiej mu myśli Władysława Bartoszewskiego, który mówił, że "warto być przyzwoitym". Dodaje też, że przez to "nie mógłbym spojrzeć prosto w oczy swoich najbliższych".

Następnie wyraża nadzieję, że jako naród wypracujemy "zbiorowe strategie naprawcze", które pomogą zatrzymać "obserwowany dziś proces wpychania nas w mroki średniowiecza". "Później zaś wrócimy tam, gdzie jeszcze nie tak dawno byliśmy, po to by konsekwentnie aplikować o właściwe naszym marzeniom i aspiracjom miejsce" - podsumowuje.

https://wiadomosci.wp.pl/profesor-odsyla-prezydent(...)

Czy ta zabawa w wojenkę pomiędzy Antkiem i Andrzejkiem nie przypomina zabawy Antka z Bartkiem, gdy go wysyłał do Generałów żeby mu salutowali?!

Minimum 5 słów.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
FORUM TWOJE KONTO
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
phone 13 493 44 44
REKLAMA