DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Sukces obywateli. Działka na mieszkania, nie na kościół

Oczywiście były eSBek obecnie ministrant proboszcza, stanął murem za kościołem. Pamiętaj człowieku, że ludzie Ci nie zapomną.

A jeśli chodzi o miejsca kultu religijnego, to przepraszam, mało kościołów jest w krośnie?

św. Piotra i Jana

św. Ducha

św. Wojciecha

oo. Kapucyni

oo. Franciszkanie

Bazylika Farna

kościół na Białobrzegach

 Mało tego? Kler ściga się z galeriami na ilość czy co? Młode pokolenie nie jest już takim ciemnogrodem jak dwa poprzednie pokolenia. Pomijając pedofilię, kur...wo i nieróbstwo panujące w kościele, to pytam : Jakim prawem kler będzie mnie uczył życia w rodzinie umoralniał, ukierunkowywał? 

To ja zapierniczam godzinami na byt swoich dzieci, to ja wstaję rano do pracy i ja wracam zmęczony, to ja borykam się z urzędami, przepisami, zwierzchnikami, trudnościami życia codziennego, zawodowego i prywatnego. To ja mam odciski, blizny i rachunki na głowie. Opłaty za media, szkołę. To szczęście i dobro dzieci daje mi motywacje do pracy, a nie jakiś Bóg.

Tak, jestem ateistą, choć byłem kiedyś wierzący i często praktykujący. Niestety nic mi z tego nie przyszło. Tak więc, dość już przepychu kościelnego, mieszkania dla ludzi i ich życie jest ważniejsze, niż jakieś tam kościoły i miejsca wygody dla nierobów!

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA