DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Czy Krosno ciągle jest bogate? Sprawdź najnowszy ranking

"edi09" Wtrące się w dyskusję i nie zgodze się. Jestem z Jasła i w uwież mi Krosno w porównania do Jasła ma dużo do zaoferowania dla młodych. Macie piękny rynek w weekendy tętniący życiem, fajne kimatyczne knajpki, restauracje, kawiarnie jest fajny klimat. Widać turystów w Krośnie a w Jaśle nie widać czegoś takiego nawet nie ma jednego hotelu  3 gwiazdkowego a w Krośnie jest kilka  3 i 4 gwiazdkowych. To o czymś świadczy. Jasło ma szary bury rynek nic się tam nie dzieje oprócz spalin i samochodów przejeżdzających przez środek.  Nie ma normalnej dyskoteki trzeba jechać gdzieś do wiosek pod Jasło albo...do Krosna  Nafta , Wyszynk, K15,  kiedyś Argagedon, Geneza. W Krosnie macie fajne imprezy promujace miasto: karpackie klimaty, galicja blues festival, young art festival, zawody balonowe, pikniki lotnicze, rajdy, moto show na lotnisku. Przede wszystkim w Krośnie macie 3 kina w tym multiplex Helios  i dom kultury RCKP gdzie przez cały rok odbywają sie koncerty gwizd sa wystepy teatralne i  kabarety. Krosno ma fajny kompleks otwartych basenow oraz 2 kryte baseny(zawsze jest miejsce), skate park, park linowy i najwieksza w regionie profesionalna sciankę wspinaczkową! W Jasle jest jedno kiepskie kino, a ścianka spinaczkowa jest dla 12 latków no i jest jeden basen kryty który kiedyś przeciekał.  Krosno ma kilka galeri w tym jedną dużą nowoczesną galerię Vivo a Jaslo niefunkcjonalną małą Galerię Jasło... nic wiecej... W Krosnie macie dużo tras rowerowych i jak zauważyłem na chodnikach wydzielone ścieżki rowerowe jest nawet miejska wypożyczalnia dla turystów...a w Jaśle nie ma nawet 1 m...!!! trasy rowerowej i brak  wypożyczalni! W Krosnie jest nowoczesny stadion lekkoatletyczny z całą infastruktura, kortami tenisowymi, bieżnią jest nowoczesna halakrosno. A Jasło ma stary stadion miejski z błotem jak dobrze popada deszcz. Dalej mam wymieniac? Co do ofert pracy w Krośnie jest ich przynajmniej 3x wiecej niż w Jaśle. Nie wypowiadam się na temat płacy ale samo to pokazuje jaka jest rożnica między tymi miastami. Cudze chalicie swego nie znacie.

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA