DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Czy Krosno ciągle jest bogate? Sprawdź najnowszy ranking

@Lukii - i co niby to dowodzi ? i co to niby w Twoim życiu zmienia te przeszło 4 700 zł ? jakość Twojego życia stała się lepsza dzięki temu ? gdyby to była średnia zarobków, to mógł bym sie zgodzić że Krosno jest godnym miastem tyle że, to sa jakieś dziwne przeliczniki które dla przeciętnego człowieka niewiele mówią. Dodatkowo jak już wspomniałem przy okazji Blondasa - ... chociaż nie... , powtórzę jeszcze raz i Tobie, wymień mi chociaż PIĘĆ inwestycji w Krośnie które nie są pokryte w jakimś stopniu jakąkolwiek pomocą unijną! oczywiście nie wlicza w to lotniska. Czas start, jedziesz ... Po drugie, nie zapominaj że miasto Krosno od 1975 do 1998 było miastem wojewódzkim a to ma zanaczenie w przypadku porównywania do takich miast jak Jasło czy Sanok. Porównaj to do okolicznych miast na prawach powiatu takich jak Tarnów ( 4 800 zł ), Przemyśl ( 4 100 zł ), Nowy Sącz ( 4 500 zł ), Tarnobrzeg ( 3 700 zł ) no i Rzeszów ( 4 600 zł ) ... o cholera jesteśmy bogadsi od Rzeszowa !!!!WWWOOOOOOWWWWW!!!! tylko jak to ma się do rzeczywistego poziomu życia ?!. Takie rangingi są tylko ... no właśnie dla kogo ? Przeciętne wynagrodzenie w miastach ( za 2016r. - nie chciało mi się szukać nowszych danych ) takich jak np. Rzeszów to 4 300 zł, Tarnów 3 800 zł, Przemyśl 3 600 zł, Nowy Sącz i Tarnobrzeg 3 400 zł - dziwne co  ? w Krośnie też niby się zarabia ok 3 400 zł brutto i co ? i jak się ma to do powyższego rankingu ? 

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA