DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Krosno i jego mieszkańcy » Krosno wymiera demograficznie i gospodarczo?

Proponowałem temat ale nie został zaakceptowany więc wyrażę swoją opinię tutaj. Sorry ale gdzieś muszę. Interesuje mnie opinia innych na ten temat... .

Z powodu kontuzji nie mogę się poruszać własnym samochodem czy też rowerem. Nie lubię prosić nikogo wiec zostają ogólnie dostępne środki transportu. Kilka dni temu skorzystałem z mks-u, jest dużo taniej od taryfy a też może zawieźć. Zatrzymałem go po drodze, gdyż był za wcześnie 2 minuty i wgramoliłem się o kulach do środka. Kupiłem bilet i usiadłem wygodnie. Z ciekawością słuchałem komunikatów o następnych przystankach. Pomyślałem: "wow, w Krośnie takie coś". Tylko po co w Krośnie? Przecież chyba wszyscy wiedzą gdzie jadą, co innego np. w Krakowie, gdzie dużo turystów. Wysiadłem na "WOJSKA POLSKIEGO, RONDO" . Wracałem innym autobusem i również były komunikaty, jednak ledwo słyszalne. Widocznie kierowca ściszył i dobrze, tyle spokoju. Nazajutrz również wybrałem się w podróż na miasto. Wszedłem, kupiłem bilet, usiadłem i jadę. I znów słucham komunikatów. Tylko, że już nie z ciekawością a z irytacją, coraz większą irytacja. Aż w końcu dojechałem na miejsce i wysiadłem. Cisza, spokój. Wracając po 21-szej to samo. Głośne komunikaty przed i na każdym przystanku. Dźwięk alertu jeszcze głośniejszy. Jadą trzy osoby ale komunikator musi komunikować gdzie jedzie emkaes. Powoli nie ogarniam, myślę: powiem kierowcy by to wyłączył albo chociaż ściszył. Ale nie, myślę: odprawi mnie, powie że tak musi być, bla bla bla. Dobra, jakoś wytrzymam, dojadę do końca. I jadę dalej wkurzony. I za każdym razem szlag mnie trafia. Przed każdym przystankiem i na każdym przystanku. Hałaśliwe, bezsensowne komunikaty doprowadzają mnie do szału. Dojeżdżam do końca, wysiadam, spokój. Postanawiam: "nigdy więcej emkaesem". Będę zamawiał taksówkę a w emkaes nie wsiądę. 

A co Wy myślicie o komunikatach w MKS-ach? Są potrzebne czy niekoniecznie? 

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA