DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Jeden z najpopularniejszych polityków przyjeżdża do Krosna. To Biedroń

Czytam te komentarze i jestem happy, że nie jestem już mieszkańcem Krosna ! Krosno to piękna starówka i niektóre jego uliczki i to wszystko...

Człowiek, dla człowieka wilkiem !!!

Krosno - Wstyd !

Robret Biedroń, mega inteligentny gościu, przykład i wzór dla wielu polityków i nie tylko. Jest przede wszytskim PRAWDZIWY. Nie kamufluje swojej sfery intymnej, nie bawi się w aktora i nie oszukuje innych. Wielki szacun za tą odwagę dla Niego. Nie jest z pewnością idealny, bo nikt  z nas taki się jeszcze nie urodził. Mówi otwarcie o swoich sukcesach i porażkach. Stać Go na to, aby o tym mówić. Nie uważa się za Och i Ach...

Tak naprawdę, to jeśli w ogóle czyta te komentarze, to z pewnością ma je głeboko w poważaniu i jest zahartowany na takie, a nie inne, słabe zachowania innych.

Czytając niektóre wypowiedzi, mam wrażenie że dla wielu bardziej wartościowy i cool jest męski facet, który idzie za rękę z dziewczyną, albo ma już żonę i dzieci, w pakiecie przejawia pod różną postacią homofobię, a poza "sceną" oficjalnego życia spotyka się z kochankiem...

Nie akceptujesz homoseksualności i masz do tego prawo. Mnie samego czasami drażni sposób bycia niektórych przedstawicieli tej grupy. Ale daj z siebie to minimum i  choć szanuj geja czy lesbijkę, bo to człowiek, a nie robot !

Tyle w temacie. Czekam na hejt ;-)

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA