DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Będą duże zmiany na Rondzie Solidarności. Mają upłynnić ruch [PRACE TRWAJĄ]

Tak patrzę na ten obrazek, suwam tym suwakiem tam i z powrotem i nie mogę uwierzyć w to co widzę. Przecież tam będzie masa konfliktów! Wjeżdżam od Podwale i chcę skręcić w Piłsudskiego, w którym momencie będę mógł zmienić pas na ten "objeżdżający" rondo wokół, skoro jest tam gdzieś krawężnikowy ogranicznik pasa? A teraz kumulacja: wjeżdżający od Podwale jadą na Okrzei i wjeżdżający od Piłsudskiego lewym pasem też jadą na Okrzei (patrzę na znaki poziome na jezdni), w pewnym momencie się potłuką bo im się dwa pasy w jeden połączą, do tego wjeżdżajacy od Piłsudskiego prawym pasem potłucze się z tym co wjeżdża od Podwale i jedzie w prawo na rynek. Za dużo jest tego "kończą się dwa pasy i teraz jest jeden", tak to jest jak się chce coś ulepszyć a nie ma na to miejsca.

I napiszcie jakiś artykuł o piratach na elektrycznych hulajnogach po popylają sobie krośnieńskimi drogami jak na motocyklach, łamiąc masowo przepisy z bezczelnymi usmiechami na twarzach (nowy zielony ład). Znowelizowane przepisy precyzyjnie określają gdzie mogą sobie jeździć, kilka razy miałem sytuację, że gość mi przed samą maską zmieniał położenie na pasie z prawej na lewą do środka linii jezdni bo miał zamiar skręcić na skrzyżowaniu, to są po prostu jaja.

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA