DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Dom, mieszkanie, ogród » Mieszkania Siechnice / okolice Wrocławia

Dokładnie rok temu przeprowadziłem się z Krosna do Wrocławia. Mieszkam teraz Zaciszu, piękne miejsce. Z okna mam widok na wały i Odrę. Blisko park Szczytnicki. Jeśli ktoś szuka mieszkania to polecam właśnie Zaciszę, Biskupin albo inne miejsca w okolicach parku Szczytnickiego. Minusem jest tylko to, że w grę nie wchodzą nowe mieszkania, tylko z rynku wtórnego... ale to ma swoje plusy. Dodam jeszcze coś o przeprowadzce. Akurat z Wrocławia do Krosna przeprowadzał się znajomy, a ja w jego miejsce przeprowadzałem się do Wrocławia. Najęliśmy firmę przeprowadzkową i to była bardzo dobra decyzja. Przeprowadzka całego mieszkania to naprawdę duże przedsięwzięcie. Skorzystaliśmy z firmy https://www.metrans-wro.pl trafił nam się bardzo przyjazny i pozytywny pan, który widać, że zna się na rzeczy. Bardzo odciążył nam całą przeprowadzkę. Sam Wrocław mi się bardzo podoba. Wiem, że kiedyś spowrotem przeprowadzę się do Krosna - tam jest mój prawdziwy dom, ale przez najbliższe kilka lat będę w pięknym Wrocławiu. 

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA