DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Nowoczesne centrum treningowe. Może powstać w Krośnie

Drogi Woytku:

Ciekawą opowieść nam tu zaprezentowałeś,tylko niestety kilka spraw do mnie nie trafia,i to bardzo istotnych.

Jeśli chodzi o stowarzyszenie,to bardzo łatwo je sprawdzic, kto jest jego prezesem,i w jakim celu zostało założone. Ktoś minimalnie zorientowany odpowie Ci bez mgnienia okiem.

Jeśli chodzi o zarzut pretensjonalności,to również,jeśli ktoś zna G to wie jak jest i jakie ma podejście do spraw na lini beniaminek - miasto , beniaminek - Karpaty. Z tymi drugimi tylko i wyłącznie się brata po te gwiazdki ktore wymieniłeś,w innym przypadku by nawet w tamtą stronę nie spojrzał,każdy wie dlaczego. Stal i Resovia są szkółkami przy klubach seniorskich,więc nawet ich nie porównuje. A reszta szkółek z tego co wróble cwierkaja tych gwiazdek zwyczajnie nie chcą, bo dużo wymagań a nie wiele korzyści prócz marketingowej dla szkółki,bo chyba nie mówimy o polsk modelu szkolenia,które jak wygląda wszyscy wiedzą. Weryfikację są w meczach młodzieżowych reprezentacji.

Nie chcę by to zabrzmiało jak oczernianie kogoś, jedynie fakty które mogę osobiście zaobserwować,bo każdy ma prawo do prowadzenia biznesu we własny sposób.

Zatrudnianie trenerów - a czy przypadkiem jakiś czas temu trenerzy nie chcieli masowo odejść ze względu właśnie na wysokość miesięcznych wypłat ? Z tego co wiem to nie zmieniały się one praktycznie od powstania szkółki stąd takie decyzje trenerów o postawieniu się.

Jeśli chodzi o dzielenie się miastem z zyskami,odbije piłeczkę. A jeśli udało by się miastu na tak ogromną działkę ściągnąć inwestora to ludzie nie dostało by pracy,nie sprowadzali by się do Krosna , nie płacili by podatków. Podawanie takich argumentów jest nieco słabe.

Życzę Beniaminkowi jak najlepiej,niech się rozwijają,ale niech to będzie pasja a nie chłodna kalkulacja,i nie mam z tym problemu,jeśli szkółka będzie w którejś gminie z powiatu. Większość szkółek ucieka z miast dla świętego spokoju, a i działki na pewno są duże tańsze i ich wybór dużo większy. Trzymam kciuki za dalszy rozwój i ze swojej strony dyskusje kończę.

Pozdrawiam

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA