DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Rusza budowa spalarni odpadów. Wyeliminuje węgiel, da prąd i ciepło [WIZUALIZACJE]

Endrju89

W sumie to ja i tak mam daleko do tej pożal się Boże "eko spalarni". Nie powiem że te zanieczyszczenia mnie nie dotyczą ale szkoda mi ludzi mieszkających tak do 5 km od tej inwestycji. Sąsiad nawet jrśli ma przejechać to raz może dwa razy dziennie a nie setki śmieciarek tam i spowrotem ze wszystkich okolicznych miast, gmin i wsi. Oprócz spalin uraczą ludzi hałasem być może nawetna okrągło przez 24 godziny no i ruch na wszystkich prawie ulicach bo dojeżdżać będą ze wszystkich stron. Obok mnie wszyscy palą gazem i tak wśród łąk i lasów bo lepiej jak padnie 1000 drzew niż 2000 ludzi plus 2000 innych będzie chorować i minimum 10 km od miasta. Wszyscy myślący pewnie wiedzą że na tych zaklepanych 27 gminach się nie skończy. Rozruch jest zapowiadany na 2024 rok a do rozruchu przez ponad dwa lata ile jeszcze sobie "zaklepią?" trzy może cztery razy tyle a możr nawet i pięć czy sześć. Po rozruchu tj. 2024 napewno znajdzie się jeszcze kilkudziesięciu chętnych - to będą całe konwoje a Ty mi piszesz o sąsiedzie? Weź proszę się zastanów zanim coś napiszesz, przemyśl ze dwa razy a potem zatwierdź.

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA