DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Czy to kandydat PiS na prezydenta Krosna? Najprawdopodobniej

Mam 6 pytań do Pana kandydata:

1. Czy uważa, że prezydent RP, który złamał wielokrotnie Konstytucję RP powinien odpowiedzieć za te haniebne czyny wobec państwa polskiego przed Trybunałem Stanu?

2. Czy uważa, że była pani premier za to, że nie wydrukowała wyroku Trybunału Kunstytucyjnego powinna odpowiedzieć przed Trybunałem Stanu?

3. Czy uważa, że szeregowy poseł, który nawołuje do nienawiści rasowej i w Sejmie czyta "Album kotów" podczas obrad, powinien zostać ukarany dyscyplinarnie?

4. Czy uważa, że Antoni Macierewicz, były szef MON powinien zostać dogłębnie rozliczony za jego kontakty z Kremlem?

5. Czy uważa, że za atak na polskie sądownictwo i gwałt na niezależności sądów i niezawisłości sędziów Zbigniew Ziobro i inne osoby odpowiedzialne powinny stanąć przed Trybunałem Stanu?

6. Czy uważa, że to nienormalne, aby karać polskich obywateli, którzy wyrażali swój sprzeciw przed Sejmem w postaci trzymania białych róż przez policję podległą Mariuszowi Błaszczakowi, a następnię Joachimowi Brudzińskiemu, a puszczać wolno neonazistów i honorować działania ONR w Polsce?

Odpowiedź chociaż na jedno z tych pytań na "NIE" automatycznie powoduje, że pan Skiba nie powinien w żadnym wypadku liczyć na poparcie Polaków na jakiekolwiek stanowisko.

Polacy bronią Konstytucji i nie tolerują wrogów państwa polskiego. Proszę to zapamietać.

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA