DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Rodzinie odmówiono karetki dla chorego. Krośnianin zmarł

Sprawę należy bezwłocznie złożyć do prokuratury i drążyć do końca !!!

Rodzina zmarłego nie jest kompetenta w jaki sposób w takich krytycznych , a przede wszystkim stresujących sytuacjach prawidłowo zareagować. Nie po to ktoś płacił przez całe życie haracz o nazwie ubezpieczenie zdrowotne, aby zostać tak potraktowanym ! Miałem podobną sytuację, gdy w nocy poczułem się bardzo źle, a gdy zmierzyłem ciśnienie miałem 260/180 i odmówiono mi przyjazdu karetki, twierdząc, że takie sytuacje się zdarzają i poradzono mi wziąć jakieś tabletki na uspokojenie ? Proszę Państwa... proszę otworzyć oczy i uszy i posłuchać .. '' miałe sobie wziąć jakieś talbletki na uspokojenie'' . Żadnych tabletek na uspojenie w domu nie miałem, bo nie korzystam z takiej chemii, a w nocy straciłem przytomność ! To bulshit, a nie żaden szpital ! Ta ''torba'', która poleciła mi wziąć tabletki na uspokojenie, gdyby z jej rodziny zadzwonił ktoś w takich sytuacjach bądźcie wszyscy pewni, że wysłała by karętke, a nie proponowała tabletki na uspokojenie i tak to działa ? ! ? Kto ma uszy do słuchania niechaj słucha.... I wyciąga właściwe wnioski ....

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA