DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Kidawa-Błońska w Krośnie: "Moja prezydentura będzie się różniła wszystkim"

@triador PiSze:

..Głosuję na Pana Dudę i prawie cała moja rodzina także. Od zawsze mam prawicowe poglądy...

.Dlatego, proszę Was ludzie, nie mówcie, że nie ma u nas demokracji i że panuje reżim, bo zdaje się nie wiecie czym on jest w rzeczywistości. Miłość do Ojczyzny nie rodzi się nagle, jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jest to wielki dorobek wielu pokoleń Polaków, którzy za to, że myśleli po polsku, byli zsyłani, szykanowani i mordowani. Nagle to rodzi się szowinizm i megalomania, które oparte są na kruchych podstawach wynikających z wymieszania i nakładania na siebie zgubnych ideologii. Mickiewicz, Słowacki, Norwid tam jest patriotyzm, lecz niektórzy nadinterpretowali słowa tych wielkich wieszczów dla swoich partykularnych interesów.

Twoja opowieść wskazuje raczej na to, że nie jesteś synem swoich wstępnych, skoro nie rozumiesz, że to z czym się utożsamiasz, to powrót do tego w z czym się zmierzali Twoi "Ojcowie".

https://twitter.com/i/status/1227637101220564992

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA