DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Na obwodnice Krosna jeszcze poczekamy. Wciąż trwają prace projektowe

Takie jest to nasze Kosno..................

w prezydencie trzeba znaleźć ofiarę, bo wam się nie podoba, a konkurenta w wyborach nie ma, albo takiego co z góry przegrywa z panem Przytockim/ a Przytocki to Krośnianin od pokoleń............./"gauss" staj do wyborów, przedstaw program, pozyskaj fundusze, czy umiesz tylko popluć? Przemysł, który istniał w Krośnie upadał powoli, podatki, które wpływały do kasy miasta, były dość duże/ np prawie 200tys zł miesięcznie z hut..../ rachunki za , gaz, wodę, energię z tych dużych zakładów przemysłowych, zasilały budżety firm dostarczających owe ............. ludzie przyjeżdżający do pracy z okolicznych miejscowości zostawiali pieniądze w sklepach, zakładach usługowych i transportowych, a dziś, miasto pustoszeje, młodzi wyjeżdżają za lepiej płatną pracą / w Krośnie wielu pracowników pracuje za minimum, albo na kawałek etatu..../ , coraz częściej widzimy lokale do wynajęcia, a dlaczego " gauss"......... pani z prywatnej apteki mówi mi, że ona na ogrzewanie nie zarobi teraz i cieszy ją nawet pogoda, bo utarg nie może............

Czy za to trzeba pluć na prezydenta, pokaż co potrafisz, podaj kilka punktów, jak pozyskac fundusze, jak ściągnąć inwestorów, jak ożywić Krosno.... zagłosuję na ciebie. Nie bronię UM, bo tam też trzeba przewietrzyć i wymienić na młodszych, zdolnych i "nie krewnych i znajomych królika"..... moze trzeba niewiele, by panowie i władcy niektórzy z UM zobaczyli, że coś się da zrobić szybciej, lepiej i niekoniecznie taniej, ale ................. przykład początkiem września wypadła dziura / nie pierwszy już raz.../ na ul Staszica koło Kopernika..... przyjechała ekipa , bo 14 .09 szła droga krzyżowa od kapucynów, pokopali, zasypali kamieniem i.................. za kilka dni znowu ekipa, kopie wywala, zasypuje, asfaltuje itd........... w tym samym czasie wypadła dziura koło bloku Staszica 15, do dziś tam jest tylko oznaczona taśmą,/ byłem we wrześniu i widziałem i kilka dni temu dalej jest../ ale tam pielgrzymki nie chodzą, tylko ludzie na zakupy, do kościoła, lekarza, na spacer i co TBS zawwiaduje tym terenem i co ślepi? Masz przykłady tylko dwóch dziur w Krośnie

Bywaj zdrów i czekam na twój program wyborczy, bo na ciebie chcę zagłosować

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA