DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
„Transseksualiści do szpitala psychiatrycznego”. Kontrowersyjna lekcja religii w II LO

Dzięki za ten artykuł, Wiktor! Skończyłam tę szkołę już ładnych kilka lat temu, ale widzę, że lekcje religii niewiele się od tamtej pory zmieniły. Szkoda, że "prawo do wypisania się" ma niewiele wspólnego z rzeczywistością - oprócz tego, że osoba nieletnia nie może tego zrobić bez zgody rodziców, to kiedy ja taką zgodę otrzymałam, alternatywą było zapisanie się na etykę, ale ponieważ zgłosiły się tylko dwie osoby, zajęć nie zorganizowano i tym sposobem byłma zmuszona do słuchania wyzwisk i upokarzających kar księdza w moją stronę i gróźb, że postara się egzaminować mnie na maturze ustnej, bo z chęcią mnie obleje. Wycofanie religii ze szkół to już dawno była konieczność. Jak można tak bardzo nienawidzić drugiego człowieka? Ale postawa uczniów i uczennic sprawia jednak, że serce roście - może jednak jest jeszcze jakaś nadzieja dla tego narodu. Brawo dla Was, nie dajcie się zastraszyć ani zmanipulować!

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA