DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Ostoja pijaków czy miejsce rozrywki. Co dalej z parkiem na Zawodziu

Niki..............

rozumiem co piszesz, ale w pawilonie na Grodzkiej jest toaleta, ale powiedzmy do 18, a potem?, na Podwalu są szalety, a po 18, panowie, bo to widziałem na własne oczy leją pod murkiem owej, bo jest zamknięta.... samo postawienie przybytku nie rozwiazuje problemu... piszesz, że z TOI TOI śmierdzi, a siuśki, czy kupki / przykryte chusteczką higieniczną / dzieci spod krzaczków, czy drzewek na Grodzkiej pachną...... dorosłym gorzej wystawić to i owo i szukają toalety w Parkowej 7, kiedyś jeszcze Ranczo było w pobliżu, dzis nie wiem..........

O tej sprawie na tym portalu pisałem już kilka lat temu i co................. a nico.... interweniowałem, u nieżyjacego już dziś radnego.......... i co nico......

Wały i nie tylko są do zagospodarowania, ale trzeba chcieć, a nie tylko projektować , mówić, że to czy tamto , by się przydało ..........i nico.....

Późnym wieczorem nie łażę po skąd innąd uroczych Wałach, ale raz spotkałem tylko pieszy patrol policji i raz usuwałem się zmotoryzowanej Straży Miejskiej/ bo usunięto zapory dla zmotoryzowanych/, ale widziałem jak objeżdżali alejki parkowe ...........

Pozdrawiam...(o_o).....:)

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA