DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Spotkanie z Tomaszem Sekielskim. To autor głośnego filmu o pedofilii wśród księży

pyrek

Może poczytał byś trochę Pismo Święte to nie napisał byś tego postu. Gdyby jeden z dwunastu apostołów nie zdradził Jezusa to ani nie sprawdziłoby się proroctwo ani nie zostali byśmy zbawieni - a że padło na Judasza... zresztą on miał taki charakter - był skarbnikiem i miłował pieniądze - to trudno. 

Piotr się zaparł i to trzykrotnie ale też Jezus mu to przepowiedział tym samym dając do zrozumienia, że sam człowiek jest słaby bo Piotr był za bardzo pewny siebie i Jezus w ten sposób dał mu to do zrozumienia. Stał się mocny po wstąpieniu w wieczerniku Ducha Świętego i wówczas prorokował bez lęku wszędzie.

Co do Tomasza to sam bym musiał doczytać, ale chodziło o to, że przyszedł do wieczernika już po pojawieniu się Jezusa i był tak zaskoczony, że trudno go winić że z marszu nie uwierzył.

Natomiast Paweł - jeszcze wówczas Szaweł jako typowy żyd wierzył święcie, że robi dobrze wybijając sekciarzy, był bardzo wierzący jako starowierca bo tak został wychowany. Dopiero w drodze do Damaszku, gdy usłyszał głos Jezusa i został oślepiony jego chwałą zmienił wyznanie na chrześcijańskie (nie mylić z katolickim) i do samej śmierci głosił słowa Jezusa.

Tak było zapisane w tekstach biblijnych (jako proroctwa) i tak się stało.

Pytanie do Ciebie: Co Jezus miał na myśli mówiąc dopuśćcie dzieci do mnie?

Bo ja myślę, że napewno nie to, co wyprawia się w Kościołach Katolickich. Na potwierdzenie moich słów (bo ja to jestem marny pył) dodam, że gdyby nie było tysięcy takich przypadków jak w filmie "Tylko nie mów nikomu" to taki autorytet jak Papierz, Głowa Kościoła Katolickiego, Naczelny Pasterz nie przepraszał by ludzi za takie czyny jakie miały miejsce w wielu krajach świata.

Na koniec jeszcze jedno pytanie do Ciebie: Gdybyś prześladował islamistów - tak jak Szaweł chrześcijan - a ukazałby Ci się Allach z podobnym pytaniem i jego chwała oślepiłaby cię na kilka dni ciekawe co Ty byś zrobił?

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA