DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Tak głosowali krośnianie. Połowa głosów na PiS

Czy ja coś złego napisałam o panu Piotrowiczu ? Wręcz  przeciwnie napisałam, że czas przestać pleść o komunistach bo roi się od nich w każdej partii, zresztą byli wtedy młokosami nie bardzo rozumiejącymi politykę. Inna sprawa, że Piotrowicz wołający "precz z Komuną" to widok dość groteskowy i żałosny zarazem - facet obraża siebie. Postkomuniści typu Miller czy Cimoszewicz przynajmniej pozostali wierni swoim ideałom jakie by one nie były. Co do tych emerytur to nie wiem czy pan wie ale skrzywdzono tysiące ludzi , którzy pełnili odpowiedzialne zadania, łapali bandziorów, przemytników narkotyków, często zostali inwalidami (zabieranie emerytur telefonistkom to już żałosne)nie mieli nic wspólnego ze zwalczaniem opozycji, realizowali zupełnie inne zadania. Zbiorowe rozliczanie ludzi to cecha faszystów, najbardziej obrzydliwa rzecz na świecie. Jeśli ktoś był przestępcą to trzeba go skazać i tyle. Żeby nie było np za 30 lat że do władzy dojdą postkomuniści i wydadzą dekret, że za przynależność np do obecnych służ specjalnych będzie emerytura 500+. Takie precedensy są bardzo obosieczne, cechują państwa totalitarne. Stworzono precedens, który umożliwi każdej kolejnej ekipie niszczenie poprzedniej. A miało być tak pięknie....

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA