DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Impreza w mniejszym mieście. Gdzie młodzież ma się bawić?

Przeczytałam uważnie wszystkie komentarze i postanowiłam dołączyć swój głos w dyskusji.Brak klubów,brak chętnej do zabawy młodzieży,brak środków...i wiele innych braków dotyczy chyba nie tylko mieszkancow Krosna,ale całego kraju.Jednak w wielu podobnych miastach i okolicznych gminach dzieje się sporo ciekawych wydarzen kulturalnych,na których można spotkać bawiacych sie krośnian.I dlatego mysle,że największym BRAKIEM jest skostniała struktura i działalność RCKP.Kolejne,drogie i odwolywane spektakle,imprezy dla starszych emerytów i zero zainteresowania potencjałem młodych twórców.Przykład-działająca od kilku lat kapela,która grała we wszystkich okolicznych uzdrowiskach,kilka razy w Rzeszowie,w Krakowie,zajmuje systematycznie pierwsze miejsca w Podkarpackiej Scenie Muzycznej,zasłużyła na obszerną audycję w radiu rzeszowskim-w Krośnie nie może zaistnieć.Dlaczego?Pani Dyrektor RCKP propozycje darmowego koncertu,w dowolnym czasie i miejscu zbywa lekceważąco od dobrych trzech lat...A w rynku ,w lecie nadal zespół Swing i Orkiestra Górnicza..."Nie zbagatelizuję żadnego głosu",czyjego głosu? Bo na pewno nie będzie to głos krosnieńskiej młodzieży!

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA