DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Impreza w mniejszym mieście. Gdzie młodzież ma się bawić?

Nie znam się, ale się wypowiem. Nie rozumiem jak można iść do klubu gdzie nie słychać własnych myśli, ale ja już jestem starszy. W życiu kilkadziesiąt dyskotek jendak zaliczyłem, może ponad sto. Myślę, że młodzież sama może zorganizować sobie imprezy. Napisać do RCKP, czy władz miasta, że coś im nie pasuje. Moim zdaniem na balonach każdy znajdzie coś dla siebie, może poza disco polo, bo chyba tego tam nie było, może 1 raz, czy dwa. Zależy co kto lubi. Jeden woli iść do klubu i w Krośnie chyba tylko Nafta została, może jakieś mniejsze. Drugi woli iść,  a może ten sam na balet, czy na jakiś poważniejszy koncert. Swego czasu spotykałem się z dziewczyną która pokazała mi takie miejsca w Krośnie jak i Jaśle. Chodziliśmy do klubów, barów, restauracji, czy na coś poważniejszego w szerokim mniemaniu, raz byliśmy na balecie w Krośnie w Hali Mosir, raz na koncercie muzyki trochę poważniejszej w kościele w Jaśle. Jak ktoś szuka to znajdzie. Zawsze można jechać do innych miejscowości w okolicy, czy samemu coś założyć. Jaki problem ? Taka moja opinia.

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA