DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Impreza w mniejszym mieście. Gdzie młodzież ma się bawić?

Jestem młodym człowiekiem i z przykrością muszę skrytykować swoje pokolenie jako całość. Młodziez jest sama sobie winna. Parę lat temu istniały w Krośnie "Melanż", "Nafta", "Akwarium", "K 15", "Wyszynk" i każdy mógł znaleźć miejsce dla siebie. Niestety, ludzie przestali ogólnie bywać w klubach wszystkich z wymienionych.  Na dodatek na rynku powstał "Respect". Świetna lokalizacja, sam w sobie lokal tez niczego. Już kilka miesięcy wcześniej obniżyła się ilość klientów w "Akwarium", a od powstania nowego lokalu to całkiem padło (pominę inne kwestie, o których wiem). Niestety, jakoś nie zauważyłem, by w pozostałych klubach przybyło klubowiczów. "Respect" szybko upadł, "Melanż" zamknięty i jest, co jest. "Nafta" i "Wyszynk" się utrzymały w ciężkich czasach, bo istnieją przy hotelu i galerii odpowiednio. Jakby były samodzielne, to też pewnie by padły. Nikt nie każe nikomu bywać 4 razy w tygodniu czy nawet co tydzień, ale na obecne czasy 2-3 kluby w mieście to jest maks i lepiej nie będzie, można zapomnieć.

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA