FORUM - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Drzewa to "zielony parasol". Musimy ich sadzić jak najwięcej

Do miłośników zwijania państwa, ale wam rządzący psikusa zrobił. Chcieliście w niedziele zamiast pod drzewem (które i tak wycięliście, więc nie bardzo byłoby pod czym siedzieć), siedzieć w galerii, a tu masz ci los, galerie zamknięte. Ale nie martwcie się, najbliższa niedziela handlowa, możecie cały dzień spędzić w tym uroczym miejscu, spędzić czas z "naturą". Dla betonowych ludzi to jest właśnie natura, beton, stal, szkło, a wszystko co rośnie, rusza się, wyciąć w pień.

Mam dla was dobrą wiadomość. Już na jesieni wybory, idzcie, zagłosujcie na swych umiłowanych zwijaczy wszystkiego, otworzą wam w niedziele galerie, ba całą dobę będa czynne, żebyście mogli odrobić stracone niedzielę, za tych złych, co decydowali za was, że w niedzielę nie będziecie chodzić bratać się z naturą do galerii VIVO i innych przybytków, symboli krośnieńskiego rozwoju.

Do "wokol_krosna" - piszesz dobrze, plan jest potrzebny, pomysły masz ciekawe, tylko że Krosno jest w zamkniętym kręgu. Nic takiego się nie stanie dopóki władza ta sama. Kura nie zniesie jaja wielkości strusiowego jaja, bo jest za mała. Obecna władza nie stworzy planu, bo nie zrobiła tego przez kilkanaście lat, a ciągle ci sami ludzie, też mam wrażenia za mali do wielkich rzeczy. Ot, postawić ślizgawkę na rynku za długi, palmę, zrobić prowizorkę na lodowisku za długi, wyciąć, zniszczyć, zabetonować.

Minimum 5 słów.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
FORUM TWOJE KONTO
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
phone 13 493 44 44
REKLAMA