DYSKUSJE
"Kościół" chrześcijański River w Krośnie
HSRZ
31.05.2024 23:21

Protestanci to też są Chrześcijanie (Protestantyzm to jedna z głównych gałęzi chrześcijaństwa (obok katolicyzmu i prawosławia)).

HSRZ
na forum od listopada 2017
haash
18.05.2024 16:17

Komu potrzebny jakiś tam kościół? Kolejne wydatki dla społeczeństwa i Państwa.

haash
na forum od czerwca 2022
Piotr Zajączkowski
18.05.2024 12:52
W Krośnie przy ul Bursaki od jakiegoś czasu zaczął funkcjonować kościół RIVER. Kościół ten opisywany jest przez siebie samego jako kościół chrześcijański. Z racji tej że moi znajomi przystąpili do tego kościoła zacząłem temu się przyglądać. Po dokładnym śledztwie okazało się że ten nowy twór jest częścią tzw. Kościoła Bożego. Jest to kościół protestancki zielonoświątkowy. I do teraz nie byłoby nic dziwnego. Jednak oni nie używają nazwy protestancki i zielonoświątkowy ale chrześcijański. Na moje pytania dlaczego wprowadzają ludzi w błąd dostałem informację że nie należą do żadnych destynacji innych kościołów. Sami członkowie i ich pastor zaprzeczają że to protestantyzm. Sprawdzenia doprowadziły mnie do znalezienia informacji (Wikipedia) że są oddziałem kościoła River w Warszawie, a ten należy do w/w Kościoła Bożego. A sam Kościół Boży pisze o sobie że są protestantami i podaje River Krosno jako swoją część. Za każdym razem gdy pisałem post do kogoś z nich by zweryfikować informacje kasowali moje opinie i posty i korespondencja się kończyła. W googlach sami siebie (znam tych ludzi) opisują w opiniach jak to wspaniała instytucja. Co ciekawe niektórzy z nich cały czas należą do kościoła katolickiego. Jak myślicie dlaczego tak wstydzą się swoich korzeni? Mówią o Bogu o prawdzie a jednocześnie okłamują członków swoich rodzin i okłamują ludzi których chcą pozyskać do wspólnoty.
Piotr Zajączkowski
na forum od maja 2024
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA