DYSKUSJE
Parkingi pod szpitalem
mateusz199
27.02.2024 10:52

Mam wrażenie, że niektórzy kierowcy kompletnie olewają zasady i po prostu parkują, gdzie chcą, bez względu na to, kogo to może irytować albo narażać na niebezpieczeństwo. A przecież mają nowe parkingi, które czekają na nich praktycznie puste! Jak można być takim egoistą i zasmarkanym, żeby nie skorzystać z tych miejsc? Nie dość, że opłaty za parkowanie są śmiesznie niskie, to jeszcze pierwsze pół godziny jest darmowe! Wydaje mi się, że to po prostu brak szacunku dla innych ludzi i brak rozsądku. Mam nadzieję, że ktoś to zauważy i zrobi porządek z tymi, którzy parkują jak chcą. Boję się tylko, że zanim to się stanie, może się wydarzyć jakiś poważny wypadek.

mateusz199
na forum od lutego 2024
zbych
27.02.2024 08:10

Parking to pikuś -podstawa to udzielanie pomocy lecznictwo fachowość. Obecny SOR. bardziej przypomina lazaret niz placowke zdrowia ,a na dodatek ludzie wychodza bez udzielenie pomocy. To nie może przetrwać!

zbych
na forum od listopada 2017
dredzik
25.02.2024 21:23

Na tych nowych jest kasa samoobsługowa z terminalem płatniczym więc brak drobnych nie stanowi problemu.

dredzik
na forum od listopada 2017
arnoldzik741
25.02.2024 08:49

Fakt trudno to wytłumaczyć.

Ale jesli chodzi o ten nowy parking to czy zainstalowano tam terminal do płatności kartą albo blikiem. jeśli nie to nadal mogąsię zdarzać problematyczne sytuacje taka jak mnie spotkała. Zaparkowałem pojazd na parkingu tym do 30min . bezpłatnym , miałem tylko z odziału odebrać dokumentację medyczną więc powinno zająć góra 10-15 min. Ale nasza służba zdrowia jest jaka jest , oczywiście nic nie było przygotowane tak jak mi zapewniano i moja wizyta przedłużyła się nieco . Przy wyjeździe dopiero zorientowałem się że przekroczyłem te 30 min. i muszę dopłacić a drobnych w bilonie brak u mnie , Zrobił się korek wszyscy namnie zaczęli trąbić , brameczka zamknięta nikt nie wyjedzie , jeden wielki obciach . Dobrzeże jeden z kierowców miał rozmienić .

arnoldzik741
na forum od listopada 2017
dredzik
24.02.2024 14:59
Jak wytłumaczyć fakt, że przed szpitalem przy ulicy Korczyńskiej "kierowcy" parkują na skrzyżowaniu, na przejściu dla pieszych czy na wszystkich możliwych trawnikach, narażając się na mandat od policji czy straży miejskiej (która ostatnio coraz częściej odwiedza tamten rejon) a nowe parkingi stoją prawie puste? Opłaty za parkingi są naprawdę symboliczne a do 30 minut zupełnie darmowe.
dredzik
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA