DYSKUSJE
Manicure hybryda
kasiaotreba
16.11.2021 14:02

Dużo rzeczy można się z tego wątku dowiedzieć. Co sądzicie o marce Semilac. Jak dużo informacji znalazłam o tej marce na viperasklep.pl/Semilac-marka-ktora-odmienila-manic(...)/

kasiaotreba
na forum od listopada 2021
martekk
04.10.2021 23:15

Długi czas nakładałam hybrydy, robiłam sobie kilkutygodniowe przerwy, ale moje paznokcie i tak mocno się zniszczyły. Wtedy odkryłam manicure tytanowy - tutaj o nim sporo informacji tallulah.pl/manicure/manicure-tytanowy-warszawa Nie wierzyłam w to, ale moje paznokcie są z każdym założeniem zdrowsze i mocniejsze. I pięknie się trzymają. Minus - nie ma aż tylu kolorów co w przypadku hybryd, no i z samodzielnym nakładaniem trzeba mocno uważać. Mi nakłada jednak manicurzystka.

martekk
na forum od października 2021
czaplaq1
20.09.2021 13:33

Ja skończyłam z hybrydą, skończyłam z lakierami kolorowymi naładowanymi chemią, teraz stawiam na naturalny skład i subtelny efekt, czyli french manicure couleurcaramel.pl/french-manicure Paznokcie odżyły dzięki nim i zawsze wyglądają bardzo schludnie :)

czaplaq1
na forum od listopada 2018
jolkamariolka
15.07.2021 16:26

ja od zawsze robie paznokcie sama, najpierw klasycznymi lakierami, a teraz hybrydami i żelami budującymi z allepaznokcie.pl/pl/searchquery/jelly/1/phot/5?url(...) które same się poziomują. Na stronie mają ogromny asortyment i na pewno znajdziesz coś dla siebie.

jolkamariolka
na forum od lipca 2020
michal2468
26.04.2021 10:14
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: SPAM
michal2468
Konto zablokowane
josicka
22.07.2019 14:39

Ja sama robię paznokcie, używam lakieru hybrydowego Provocater: https://provocater.pl/lakiery-hybrydowe. jest bardzo wydajny, dosć gęsty więc dobrze się go nakłada. Dobra pigmentacja - nie trzeba nakładać grubej warstwy lakieru by kolor był odpowiednio intenstwny. Do tego szybko się utwardza i jest wytrzymały.

josicka
na forum od lipca 2019
prawdziwa
09.11.2018 12:56

Jesli masz jakies opory bo naczytalas sie roznych sprzecznych informacji to lepiej bedzie jak sobie odpuscisz. Moja znajoma korzysta z hybryd od bardzo dawna i nie miala zadnych problemow. Wiesz, zawsze mozesz rozejrzec sie za bardziej alternatywnymi metodami. Jedna z nich sa paznokcie robione metoda akrylowa .. mozna nauczyc sie tego i zrobic sobie w domu. Jakbys szukala materialow to dobrze sprawdzaja sie te od Indigo Nails - https://www.indigo-nails.com/pl,metoda-akrylowa.ht(...) Na ich blogu jest wszystko dokladnie przedstawione .. mozna sporo zaoszczedzic na uslugach kosmetyczki - wierz mi na slowo :)

prawdziwa
na forum od listopada 2018
kosina0
24.09.2018 14:44

Ja już się gubię - jedni mówią, ze hybryda niszczy paznokcie, inni, że po niej mają zdecydowanie mocniejszą swoją płytkę... Mi bardzo podobają się hubrydy, bo zwykle u kosmetyczki kolorów tych lakierów jest więcej niż tych zwykłych. Poza tym te wszystkie efekty... :D  NO ale obawiam się o swoje paznokcie, ktore i tak są dość słabe, a jedynie o czasu do czasu nabierają nieco lepszej kondycji, jak teraz (więc szkoda byloby to zepsuć na własne życzenie). 

kosina0
na forum od września 2018
pramdudu
12.08.2018 13:05

ja lubię hybdydy, trochę niszczą mi paznokcie dlatego szukam kogoś dobrego w Olsztynie. Polecicie?  Potrzebuję w najbliższym czasie na wesele. A najlepiej poradę kosmetyczka + dobry fryzjer  :D

pramdudu
na forum od lutego 2018
Grzybek50
10.08.2018 08:41

Ja ostatnio kupiłem żonie taką lampę: https://www.neonail.pl/katalog/urzadzenia/lampy-le(...) Przyznam jako facet, że pazurki dzięki niej wychodzą całkiem fajne :)

Grzybek50
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA