Kierowca nie przyznał się do winy ,już za to powinien mieć areszt.Nie wspominająć o organizatorze,zero pokory.Chronienie własnych 4 liter.
Po wpisie widać black_crow odpłynąłeś, kodeks karny i przepisy obowiązują wszystkich. problem jest z politykami bo mają immunited. jednak tak jak celebryci powinni być karani surowo bo są to osoby powszechnie znane, to co piszesz to abberacja umysłowa.
Policja powinna również dokładniej przyglądnąć się jeździe jeszcze mocniejszej bialej M4 CSL o nr rejestracyjnym R7 NSCAR [dane osobowe usunięte przez moderatora]. Kwestia czasu jak również oni doprowadza do jakiejś tragedii bo to co wyprawiają na drogach publicznych przechodzi ludzkie pojęcie.
Nie porównujmy zwykłych ludzi do celebrytów i polityków. Myślę że kara będzie dla przykładu surowa, a jeszcze jak prokuratura zbierze opinie o innych wyczynach, szczególnie kierowcy to zadziałą to mocno na jego niekorzyść. Tym bardziej że w ostatnich miesiącach sporo było głośnych zdarzeń drogowych. I tak mają farta że nie było ofiar.
@obiwan
Sąd jest "bezsilny" wobec faktów i obowiązującego prawa...byli i tacy Państwowcy, którzy mknęli "na sygnale bez sygnałów" i też chyba cieszą się bezkarnością.
@ naopak
Piotr Najsztub (dziennikarz) – w 2017 roku potrącił na pasach 77-letnią kobietę. Nie posiadał wówczas prawa jazdy (zostało mu odebrane wcześniej), a jego auto nie miało ważnego przeglądu technicznego ani polisy OC. Kobieta przeżyła wypadek, a dziennikarz w 2019 roku został prawomocnie uniewinniony od zarzutu spowodowania wypadku, ponieważ sąd uznał, że nie jechał za szybko, a warunki pogodowe były bardzo złe.
Kierowca BMW niewiele spokojniej jeździł po krośnieńskich ulicach, celowo wprowadzając w poślizg na rondach, aż dobra passa się skończyła. Pomijam fakt , że ten samochód nie powinien być dopuszczony do ruchu, a ktoś też się pod tym podpisał.
@obiwan, a czy w 2017 roku szeryfem nad szeryfy nad prokuraturą i sądami nie był uciekinier_mniej niż zero Ziobro i on na to pozwolił?