DYSKUSJE
Efekt policyjnej akcji: ponad 2 kg narkotyków, 4 zatrzymanych
babazgminy
21.04.2024 20:19

nłoi dobre nich ich ścigają ...... młodzi teraz sie napalą nabiorą takich głupot a potem robią krzywde sobie i innym ludziom ....... do wienzinia ich i nie w wypuszczać ....

zero tolerancjii.... u nas na wsi też byli tacy i policja sie nimi szybko zajeła teraz jest spokojniej, w nocy można wyjść normlanie , od 4 lat siedzą

babazgminy
na forum od czerwca 2020
shadow1965
21.04.2024 19:32

Jeszcze kiedy marihuana nie była tematem politycznym, różne osoby z różnych środowisk otwarcie wyrażały swoje poglądy na tematy z nią związane. Przedstawiamy 12 znanych cytatów o marihuanie.

Andy Warhol:

“Uważam, że marihuana powinna być legalna. Nie palę jej, ale podoba mi się jej zapach“

Thomas Jefferson:

“Konopie są potrzebne do bogactwa i bezpieczeństwa kraju“

George Washington:

“Wytwórzcie jak najwięcej nasion konopi i siejcie je wszędzie!“

Bill Hicks:

“Czemu marihuana jest nielegalna? Rośnie naturalnie na całej planecie. Czy pomysł delegalizacji natury nie wydaje się… nienaturalny?“

Richard Neville:

“Czy marihuana uzależnia? Tak, podobnie jak wszystkie naprawdę przyjemne rzeczy w życiu, które są warte powtarzania bez końca“

Aleksander Kwaśniewski:

“Banalne dla naukowców stwierdzenie, że skręt jest mniej groźny od wódki, to dla wieku polaków trudna do przyjęcia rewelacja“

Bill Clinton:

“Paliłem trawkę, ale się nie zaciągałem“

Zbigniew Hołdys:

“Zakaz roślinek napawa mnie śmiechem. Należałoby zaaresztować Pana Boga za umiejscowienie na ziemskim padole krzewów koki i konopi“

Maciej Zembaty:

“Uważam, że marihuana może uratować Polskę przed popadnięciem w totalny alkoholizm“

William F. Bucjkey Jr:

“Prohibicja marihuany zrobiła ludziom więcej złego, niż mogłaby zrobić marihuana“

Bob Marley:

“Marihuana jest uzdrowieniem narodu, alkohol jest zagładą“

Arnold Schwarzenegger:

“To nie jest narkotyk. To jest roślina“

shadow1965
na forum od listopada 2018
shadow1965
21.04.2024 19:22

Dlaczego marihuana jest zakazana ???

demotywatory.pl/4958721/Dalej-zastanawiasz-sie-dla(...)

I wszystko jasne.

shadow1965
na forum od listopada 2018
black_crow
19.04.2024 14:58
wyróżnione przez moderatora

Coraz więcej państw dekryminalizuje marihuanę i myślę że to dobry kierunek, natomiast uważam że handel twardymi narkotykami (szczególnie po wczorajszym reportażu o fentanylu) powinien być zagrożony karą nie do a od 10 lat więzienia.

black_crow
na forum od kwietnia 2019
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA