DYSKUSJE
Google znowu fotografuje ulice Krosna. Będzie też w okolicach
davidov
01.04.2024 15:13
wyróżnione przez moderatora

Jak ukryć swój dom w Google Street View?Niekiedy zdjęcie domu może okazać się dla właściciela naruszeniem jego prywatności. I częściowo, takie obawy mogą mieć twarde podstawy. Dla osób nękanych przez internetowych prześladowców to może być szczególnie ważne. Dlatego Google umożliwia zgłoszenie prośby o rozmycie zdjęcia przedstawiającego nasz dom.Sposób jest banalnie prosty. Wystarczy wyszukać konkretny adres w Mapach Google, przejść do trybu Google Street View, rozwinąć pasek opcji i wybrać "Zgłoś problem", tak jak na poniższych zrzutach ekranu. Następnie w sekcji "Wyślij prośbę o zamazanie obrazu" zaznaczamy "Mój dom". Dodatkowo, należy podać powód i poinformować o który konkretnie budynek chodzi, aby uniknąć niedomówień.

davidov
na forum od listopada 2017
kurnachata
27.03.2024 16:24

Wiadomo że duża firma może więcej. Inny by dostał wezwania za fotografowanie obietków strtegiczno-wojskowych.

kurnachata
na forum od listopada 2017
haash
22.03.2024 16:46

Byniu:)

Wychodek to nie jest nieruchomość, można go przenieść:) a resoraki do pudełka możesz schować, więc śpij spokojnie. I nie pisz po pijaku....

haash
na forum od czerwca 2022
isllasm7
22.03.2024 12:39

Dla mnie osobiście super! Kiedy muszę jechac w miejscu, gdzie nigdy nie byłam, te zdjęcia są bardzo pomocne.

isllasm7
na forum od marca 2024
zbych
22.03.2024 10:35

Posiadam pare nieruchomości , w tym kilka niezgloszonych nowych aut-dlatego fotogafownaie tego na uzytek organow konrolnych, uważam za niestosowne. Moj dom jest moja twierdza i taka inwiligacja jest mi niepotrzebna. Co to komuna czy tez, mamy juz demokrację?

zbych
na forum od listopada 2017
violanda
21.03.2024 20:32
wyróżnione przez moderatora

Google maps to już jest przeżytek teraz liczy się OpenStreetMap. Mapy są dokładniejsze. Są chodniki, ścieżki, ulice, hydranty, studnie, przystanki autobusowe, przejścia dla pieszych, place zabaw, sygnalizacja świetlna. Więcej firm dodanych i są ciągle aktualizowane. Na Osmandzie+ jest aktualizacja co godzinę. Jedynym plusem jest street view i tyle. Często mapa wprowadzała ludzi w błąd, jeżeli chodzi o tryb samochodowy.

violanda
na forum od marca 2022
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA