DYSKUSJE
Pieniądze od rządu PiS dla Krosna? "Nie było nawet woźnicy"
rydzycus
19.12.2023 23:07

Nie strasz pajacu, nie strasz...dawaj z tym donosem, zobaczymy jaki jesteś mocny:)

rydzycus
Konto zablokowane
jurex
19.12.2023 23:01

Zbierasz sobie zbierasz źle wychowany łobuzie. Nie boisz się? To wkrótce zaczniesz się bać!

jurex
Konto zablokowane
rydzycus
19.12.2023 21:58

No to się przekonamy kto kogo będzie przepraszał:) dawaj dziadek, nie wymiękaj. Tylko wersalkę sprzedaj bo kasiurka będzie ci potrzebna nie tylko na adwokata.

rydzycus
Konto zablokowane
jurex
19.12.2023 21:49

Ja mam również skopiowane twoje obelgi kierowane pod moim adresem, które już w najbliższym czasie zostaną użyte. Zbieraj kasę na papugę, bo będziesz mnie przepraszał we wszystkich mediach.

jurex
Konto zablokowane
rydzycus
19.12.2023 14:35

Towarzyszu jurexow:)

Wy tak klękaliście przed kiszczakiem?:):):) zmądrzej stary błaźnie....

rydzycus
Konto zablokowane
salvator_mundi
19.12.2023 07:33

Nieźle...zidiociały staruch jurexowaty grozi sądem. Zapomniał jak straszył pobiciem, wyzywał wszystkich od złodziei i ruskich trolli czy agentów. Słabą ma pamięć albo za dużo alkoholi. Mam kilkanaście postów tej kreatury które nadają się do zgłoszenia.

salvator_mundi
na forum od września 2021
rydzycus
18.12.2023 14:51

Aparatczycy katopisiaccy za niszczenie Polski, okradanie budżetu i niszczenie urzędów winni ponieść karę. Zdradziecka partia prorosyjska piss chciała bez zgody społeczeństwa zmienić ustrój Polski. Oby ci ludzie ponieśli karę i poormowskie ścierwa które na nich głosowały też.

rydzycus
Konto zablokowane
rydzycus
18.12.2023 14:48

pis to są zwykli złodzieje , a ci co na nich głosowali , po prostu stali na czatach i są tak samo winni:) więc towarzyszu spójrz w lustro a zobaczysz prawdziwego złodzieja i pasożyta...

rydzycus
Konto zablokowane
jurex
18.12.2023 13:48

Przecież większych złodziei niż Partia Oszustów nie było od czasu nieboszczki PZPR, czytaj Partii Zdrajców Pachołków Rosji.

jurex
Konto zablokowane
rydzycus
Konto zablokowane
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA
Reklamę wyświetlono 4519 razy