DYSKUSJE
Na ochłodę basen wody. Otwierają Bursaki
redeemer
23.06.2023 17:51

Tobie Wisłok a nie basen, pajacu radyjny...

redeemer
Konto zablokowane
yorgos
23.06.2023 14:11

Miasto roztrwoniło miliony na stadion żużlowy, który służy grupie osób lubiących tę dyscyplinę. Z tym, że Krosno liczy prawie 40 tys. osób i nie wszyscy kochają żużel. Jest takie stare polskie przysłowie:"kto wysoko lata nisko spada".

yorgos
Konto zablokowane
madrosctegoswiata
21.06.2023 13:59
wyróżnione przez moderatora

Pokaż mi człowieku rozrywkę, gdzie wychodzi Ci 3zł za godzine, biorąc pod uwagę, że jest tam 10 godzin. Możesz pływać, opalać się, leżakować, grać w siatkówkę, spędzić czas z dzieckiem na wodnym placu zabaw, zjeżdzać na zjeżdzalni itd.... myślę, że nawet bez karty mieszkańca jest to w dzisiejszych czasach za darmo. Jak Cię nie stać na lody też nie chodzisz codziennie, takie życie.

madrosctegoswiata
na forum od grudnia 2020
madrosctegoswiata
21.06.2023 13:53
wyróżnione przez moderatora

Najlepszy basen otwarty w okolicy. Najpierw idź, spróbuj, a później się wymądrzaj. Sam stwierdzisz po całym dniu, że z chęcią wydałbyś 50zł a nie 30zł bo jest super. Basen na " wysoki połysk" !!! Wszystko czyste, nowe, zadbane, kto nie był niech się nie wypowiada. Idź sobie lepiej na lody gałkowe, kupisz 5 gałek i 30zł nie ma w kilka minut, a tu siedzisz cały dzień od rana do wieczora. Te 30zł to jest adekwatna cena co do jakości usługi, czasu, i atrakcji. Pozatym nie musisz chodzić codziennie. Jest to jedna z niewielu rzeczy co w ostatnich latach się udała i dobrze wszystkim służy.

madrosctegoswiata
na forum od grudnia 2020
cywilny_kaplan
21.06.2023 13:07
wyróżnione przez moderatora

Przypomnę, że PiS w latach 2019-23 odebrał miastu 44 mln zł. Miasto musi szukac pieniędzy i nie może zbyt dopłacać, bo nie ma z czego. Głosujcie dalej na PiS, to za rok będzie jeszcze drożej.

cywilny_kaplan
na forum od listopada 2017
gobelin
21.06.2023 08:54
wyróżnione przez moderatora

Przecież to nie jest jakaś kosmiczna cena. W okolicach stówki rodzina 2+2 spędza cały dzień na bardzo fajnym kompleksie basenów. U górali na termach jednego biletu nie ma się nawet w tej cenie. Głosujcie dalej na PiS, a coroczna podwyżka płacy minimalnej na pewno nie wpłynie na wzrost cen...

gobelin
na forum od maja 2019
goatman
20.06.2023 17:19
wyróżnione przez moderatora

To wybierz się po 16:00, z KKM wyjdzie około 3,5 EUR.

Z innej beczki - a multisportem można płacić?

goatman
na forum od listopada 2017
Lukii
20.06.2023 15:40
wyróżnione przez moderatora

Zawsze możesz pojechać do termy bania w Białce Tatrzańskiej bilet ok. 80 zł za 2,5 godziny (strefa zabawy i relaksu). Trzeba jeszcze doliczyć czas dojazdu i koszty związane z tym.

Reasumując w Krośnie za 30 zł za cały dzień, na miejscu - masz prawie za darmo....

A jak jeszcze zarabiasz w euro to wstydziłbyś się pytać, przecież to grosze dla Ciebie.

Obecnie w Krośnie znajduje się najlepszy kompleks otwartych basenów w regionie.

Lukii
na forum od listopada 2017
hejter
20.06.2023 14:51
wyróżnione przez moderatora

Jak zobaczyłem post to pomyślałem, że fajnie byłoby odwiedzić basen po latach. 30zł serio? Pracuję za granicą tu basen kosztuje mnie 3-4 euro. Czy ktoś z osób odwiedzającycj basen poleca go? Jest wart aż 30zł?

hejter
na forum od marca 2018
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA