DYSKUSJE
Nauka, tradycja i kuchnia. Świet(l)ne Miasto wraca w nowej odsłonie
oskwo95
28.07.2022 14:36
wyróżnione przez moderatora

Cieszę się, że Krosno tak się rozwija. Od happeningu to tak rozbudowanej imprezy. Oby tak dalej!

oskwo95
na forum od lipca 2022
Adrian Krzanowski
23.07.2022 23:47
W spisie wydarzeń kulturalno-rozrywkowych informacja widnieje od 18 lipca, czyli od momentu upublicznienia programu przez organizatorów
Adrian Krzanowski
na forum od października 2017
abef1
23.07.2022 20:55

A Krosno24.pl mogło odpowiednio wcześniej wrzucić chociażby krótka informacje o wydarzeniu. Wierzę że oprócz mnie sa osoby nie mieszkające w Krosnie na stałe a sprawdzające niusy z Krosna. I ja zamiast odwiedzić Krosno za tydzień jestem dzis.

abef1
na forum od stycznia 2021
kardiodzik
23.07.2022 11:07

Artykuł że oho ho i wydarzeń z 50 a jak się pójdzie na rynek to dramat... Zespoły zapraszane to chyba tylko emerytów cieszą... Non stop to samo czyli nic... Balony dmuchane, jakieś pierogi oscypki i żelki dla dzieci... 95% wsi wokół Krosna ma 1 coroczną imprezę, która jest 3 x lepsza niż krośnieńskie coroczne byleco...

kardiodzik
na forum od lipca 2021
malamysza
23.07.2022 11:06
wyróżnione przez moderatora

Świetna inicjatywa, super pomysł na promocję miasta. Są wakacje, dużo ludzi też w mieście zostało i potrzeba takich wydarzeń. Zgadzam się tylko z Lukii- większa promocja by się przydała. Także poza miastem.

malamysza
na forum od listopada 2017
Lukii
22.07.2022 21:07
wyróżnione przez moderatora

Świetny i estetyczny pomysł na promocję i reklamę a zarazem czytelna informacja dla mieszkańców miasta, regnionu i turystów którzy odwiedzają miasto.

Po prostu jasno i czytelnie wiadomo że coś się w mieście dzieje lub będzie dziać!

Niestety nie raz spora ilość mieszkańców Krosna i regionu jest niedoinformowana że coś w Krośnie będzie się działo.

->Informacja do Prezydenta miata Krosna.Takie banery powinny być przy każdej sztandarowej inprezie miasta Krosna!

Lukii
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA