DYSKUSJE
Posprzątali brzegi Wisłoka. Do akcji włączyli się uchodźcy z Ukrainy
askme
13.04.2022 08:13

Gratulacje! Ale niepopieram takich akcji !

Za to popierama aby: "śmieci" w mieście kosztowały 3 x tyle co teraz, za każde opakowanie była kaucja, za takie (przewinienie) wyrzucanie 1 butelki czy małego worka była kara 1tyś, a zgłaszający (potoczny konfident) dostawał by z tego 70% kwoty, plus wyrzucający (przestępca) za dodatkową karę raz w roku kontrolnie szedł by brzegiem wisłoka! Piszę kontrolnie, bo po moich punktach po 5 latach nie było by butelki (na brzegu) cz papierka pod koszem....,

Stawiam orzechy przeciwko kamieniom

askme
na forum od listopada 2017
Lotnik180
12.04.2022 18:58
wyróżnione przez moderatora

Piękna akcja, kolejny raz brawo dla Pana Tatrzańskiego. Może zarząd i radni z osiedla Grota-Roweckiego zorganizują takie sprzątanie wzdłuż torów od Krosno Miasto do wiaduktu kolejowego na Lubatówce i dalej wzdłuż "bulwarów" nad Lubatówką do poczty.

Lotnik180
na forum od listopada 2017
bacardi13
12.04.2022 13:23

Bo w naszym kochanym kraju, niedługo wszystko będzie zakazane,zabronione lub obwarowane idiotycznymi przepisami.

Co do wędkarzy,to mój wcześniejszy wpis był sarkazmem, jakby co jtd.

bacardi13
na forum od marca 2022
pawglo
12.04.2022 11:37

za naszą zachodnią granicą pić alkochol można prawie wszędzie, ale śmiecenie jest bardzo ostro karane. Dlaczego ja nie mogę wypić piwa legalnie kupionego, na ławce na rynku i wyrzucić puszke do kosza, tylko jak bandyta chować sie po krzakach. Nie mam zamiaru płacić kilkanaście zł w ogródku gdzie w pakiecie dostaje smród kebaba, starego oleju i chmure dymu z papierosów. To ciekawe że w ogródku można chlać, a pół metra dalj to już menelstwo. W wielu miastach , na uboczu, są tereny rekreacyjne gdzie można zapalić ognisko, grila, wypić piwo. Są porobione wiaty, kontenery na śmieci, Teren jest PATROLOWANY i monitorowany. zobaczcie jak można wykorzystać teren na sztukach. Byłem tam wiele razy jest super skomplikowane.pl/na-trasie/zimne-doly/

co do wędkarzy - oni kochaja przyrode i nie sra....ą pod siebie. Swoje śmieci zabieraja

pawglo
na forum od listopada 2017
Voytec
12.04.2022 10:34
wyróżnione przez moderatora

Super sprawa i wielki szacun dla tych co im zależy na mieście.

Największe wyrazy uznania dla uchodźców! Nie wiele mają wspólnego z tym miastem. Będą tu tylko kilka tygodni, ale byli w stanie się zorganizować, zebrać i pomóc "starym mieszkańcom". Mogli spokojnie siedzieć i czekać jak 99.9% "dumnych" mieszkańców Krosna.

Uchodźcy z Ukrainy wzbogacają Polskę!

Voytec
na forum od listopada 2017
jtd
11.04.2022 21:53

Do bacardi13

Skąd w Tobie tyle nienawiści ? Do tego sadystyczne skłonności do zadawania bólu i tortur niczym wampir krwiopijca. Artykuł dotyczy Wisłoka i jego brzegów. Urażony może się poczuć tylko pijus i wędkarz w jednej osobie.

P.S. A może to właśnie....

jtd
na forum od listopada 2017
wed
11.04.2022 18:14
wyróżnione przez moderatora

Akcja super , tylko skąd tyle śmieci ? Czy nasze społeczeństwo jest naprawdę takie kalekie intelektualnie ?

wed
na forum od listopada 2017
jtd
11.04.2022 13:55

Organizator zamiast zwracać uwagę mieszkańcom sąsiadującym z brzegiem Wisłoka powinien zwrócić sie do wędkarzy bo oni głównie zaśmiecają białobrzeżańskie brzegi Wisłoka . Bardzo łatwo powiedzieć mieszkasz nad Wisłokiem to sprzątaj po BAŁAGANIARZU może trafniej byłoby korzystasz z dobrodziejstw rzeki to posprzątaj po SOBIE !!! I pytanie do organizatora czy zainteresował się działaniami PGE która to ścina drzewa i powala ich do Wisłoka kończąc na tym swoje działania.

jtd
na forum od listopada 2017
bacardi13
11.04.2022 13:45

Syfiarze byli,są i będą.

Co do mieszkańców "przyrzecznych".

Syfiarzami są,byli i będą.

Co do Ukraińców.Dzięki,że posprzątaliście za syfiarzy.

bacardi13
na forum od marca 2022
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA