DYSKUSJE
Prezydent Krosna wśród 15 najlepszych włodarzy w Polsce
semyo
15.10.2021 22:39

Nic dziwnego że kredyt w PKO jest drogi, pisopaci sobie nie żałują:)

semyo
Konto zablokowane
pkc11
14.10.2021 17:53

tani jak kredyt w PKO BP:}

pkc11
Konto zablokowane
dariuszek
14.10.2021 09:57

orandus i mikser nie wiem w czym problem przecież ja szanuję p. Przytockiego za to że wygrywa w wolnych wyborach od 20 lat. I właśnie wolne wybory a nie ulica i co gorsze zagranica powinny umożliwiać zmiany czy to samorządzie czy parlamencie. Co do p. Piotrowicza pełna zgoda dekomunizacja powinna i jego dosięgnąć.

dariuszek
na forum od listopada 2017
new_kid_in_town
14.10.2021 09:51
wyróżnione przez moderatora

Gratulacje. Nie wdajac sie w szczegoly, widac ogromne zmiany w miescie na przestrzeni tych 20 lat. Marzyloby sie jeszcze o terenach rekreacyjnych wzdluz rzeki...

new_kid_in_town
na forum od listopada 2017
orlandus
14.10.2021 08:56

Dariuszek,....... cytuje lub nawet z PZPR...k...a towarzysz Piotrowicz gdzie był w ZSMP??? A pismem opiniotwórczym wg Ciebie co jest?? W Sieci Wprost,Polityka, Gazeta Wyborcza, Niedziela czy paski na TVP info. Gdzie jest kontrkandydat Przytockiego Pan Krzanowski z PIS- proszę o odpowiedź. (podobno w Spółce Skarbu Państwa).

orlandus
na forum od listopada 2017
Kamandir79
14.10.2021 08:46
wyróżnione przez moderatora

Gratulacje dla Pana Prezydenta:-)

Kamandir79
na forum od listopada 2017
apator
14.10.2021 07:49
wyróżnione przez moderatora

Brawo panie prezydencie, zawsze budził pan we mnie szacunek.

apator
na forum od sierpnia 2018
mikser
14.10.2021 06:13

Wszyscy przedstawieni panie dariuszek są SAMORZĄDOWCAMI i związani są ze swoimi miastami a nie aparatczykami partyjnymi na sznurku kulawego prezesa. W sprawie PZPR, to pewien komunistyczny prokurator z Krosna zasiada w Sądzie Najwyższym. No ale dla ciebie opiniotwórczy jest pewnie periodyk typu "w sieci" albo "nasz dziennik". Tam piszą co innego....

mikser
na forum od listopada 2017
dariuszek
14.10.2021 05:32

Newsweek nie jest pismem opiniotwórczym wszyscy przedstawieni laureaci są związani z PO, KO Lewicą lub nawet z PZPR-em. Faktem jest że p. Przytocki wygrywa wybory w Krośnie od 20 lat więc jego dokonania muszą cieszyć się wśród mieszkańców poparciem.

dariuszek
na forum od listopada 2017
krossa
13.10.2021 21:02
wyróżnione przez moderatora

Gratulacje Panie Prezydencie :)

Krosno pięknieje w oczach. Oczywiście jest ciągle wiele do zrobienia, ale mam nadzieję, że i to się zmieni. Marzy mi się jeszcze piękniejsza zieleń ( i tak jest o niebo lepiej niż kilka lat wcześniej), tereny do rekreacji i odpoczynku przy Wisłoku ( od mostu na Okrzei do mostu na Białobrzegach) , więcej wydarzeń i akcji kulturalnych, które angażowałyby mieszkańców (np. konkurs na najładniejsze podwórko, pokaz układania bukietów, joga na trawie, wspólne puszczanie latawców przez dzieci, pokaz psów i kotów mieszkańców Krosna , konkurs na najciekawszą fotografię Krosna, pomysłów może być mnogość!! mogą się też powtarzać, jeśli ludzie to kupią). Mieszkańcy oprócz pracy, chcą też złapać oddech. Miasto musi być przyjazne dla nich do życia.

krossa
na forum od sierpnia 2019
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA