DYSKUSJE
"Obudziliśmy miasto!". Młodzież zrealizowała własne pomysły
wokol_krosna
26.09.2021 10:25

Ci młodzi ludzie mogą tu wrócić tylko pod warunkiem, że będą się czuli związani z Krosnem emocjonalnie (oczywiście aspekt ekonomiczny jest najważniejszy, ale mówię o sytuacji wyboru miedzy miastami o podobnej sytuacji). Jeśli dziś będą się tu czuli docenieni, wysłuchani, będą mieć gdzie spędzać czas, to może w przyszłości uznają, że to dobre miejsce do życia i zakładania rodziny i biznesu.

wokol_krosna
na forum od listopada 2017
kurnachata
25.09.2021 21:45

To raczej inwestycja w Młodzież która za chwilke zasili europę zachodnią. Lepiej zainwestować w obecnych płacących podatki w Krośnie.

kurnachata
na forum od listopada 2017
wokol_krosna
25.09.2021 12:51
wyróżnione przez moderatora

Koncerty na podcieniach - świetne! Jest tyle szkoł muzycznych w Krośnie - niech ta zdolna młodzież się pokazuje, zdobywa doświadczenie, słuchaczy, a miasto zyskuje klimat, jak Kraków i inne wielkie miasta kultury.

wokol_krosna
na forum od listopada 2017
wokol_krosna
25.09.2021 11:37
wyróżnione przez moderatora

Wreszcie zrobiono coś dla młodzieży i z jej udziałem! Mamy w Krośnie mądrych, świetnie wykształconych młodych ludzi, na co wskazują corocznie wyniki egzaminów ósmoklasisty czy matur. Ale ci ludzie nie mogą żyć tyko szkołą. Nie ma dla nich dyskotek, koncetów, nie ma zbyt wielu miejsc, gdzie mogliby się spotykac - przecież nie zarabiają, więc restauracje nie są zbyt dostępne, park jest przyjazny raczej małym dzieciom, ścieżek rowerowych brakuje.

Jeśli chcemy, żeby młodzież dobrze się w Krośnie czuła i chciała tu w przyszłości mieszkać, trzeba ich wysłuchać, dać miejsca spotkań, możliwość rozwoju. W projekt zainwestowano zaledwie 25 tys złotych - to bardzo mało w skali miasta, a zrealizowano za to dużo pomysłów. Młodzież ma wiele odważnych, nowatorskich pomysłów, oby tylko chciano je zrealizować.

wokol_krosna
na forum od listopada 2017
trw_krosno
25.09.2021 07:46
wyróżnione przez moderatora

Brawo WY . Bardzo podoba mi się Wasz projekt. Zrobiliście dużo, jak na tak krótki czas...

Gratuluję i będę kibicować Waszym następnym projektom , pomysłom.

Ja z doświadczenia wiem, iż młodzież może bardzo dużo zrobić ,tylko trzeba trochą Im pomóc, zaakceptować, nie krytykować. ...

Powodzenia. Pozdrawiam KD

trw_krosno
na forum od stycznia 2018
shadow1965
25.09.2021 02:39
wyróżnione przez moderatora

"Od połowy lipca do połowy września udało się zrealizować kilkanaście inicjatyw"... "ponad 80 uczestników oraz około 2 tysięcy odbiorców".

No brawo. Tyle ludzi obudziś w niespełna dwa missiąc... Spektakularny sukces... oczywiście jak na Krosno. :) :) :)

shadow1965
na forum od listopada 2018
semyo
24.09.2021 23:16

Wystarczy że miasto co chwila budzą dzwony kościelne.

semyo
Konto zablokowane
little
24.09.2021 22:33

„Obudziliśmy miasto!”

little
na forum od grudnia 2020
krosno25
24.09.2021 15:31

Młodzież się obudziła i za chwilę wyjedzie za pracą.

krosno25
na forum od czerwca 2018
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA